Counter Strike 2Tiesiogiai iš ComicCon Baltics

Latvius įveikę lietuviai ruošiasi rytojaus finalui

Pasibaigė „Comic Con Baltics” šeštadienio renginiai, ir su jais „Counter-Strike 2’ turnyro pusfinalio etapas. Apžvelkime, kaip sekėsi lietuvių komandoms, bei ką išvysime rytoj ant pagrindinės scenos.

Pirmame mače susitiko Albino „tooizera” Šepučio vedama „SD Invicta” ekipa ir latvių pusė „EC BANGA”. Į pirmąjį „Nuke” žemėlapį latviai atvyko kaip „underdogai”. Nepaisant to, jie sugebėjo išlaikyti tolygų rezultatą per visą žemėlapį, ir galų gale ištraukė pergalę 13-11 rezultatu. Tačiau „SD Invicta” antrajame „Anubis” žemėlapyje sugebėjo sugrįžti ir išlyginti serijos rezultatą 1-1 su greita 13-4 pergale lietuvių pusei. Finalinė kova vyko „Inferno” žemėlapyje. Nors latvių moralė atrodė nukritusi, jie vistiek sugebėjo stoti į kovą su lietuviu puse. Tačiau visų pastangų neužteko, nes „SD Invicta” sugebėjo pasiglemžti pergalę 13-8 rezultatu, taip laimedami seriją 2-1 ir bilietą į finalą.

„ayriks” ir „tooizera” / Jokūbo Šumsko nuotr.

Antroji serija vėl buvo lietuvių ir latvių derbis – šįkart lietuvių „7 Reasons” prieš latvių „Seoul” ekipą. Ši serija praėjo gan greitai, ir tautiečiai triumfavo visą laiką. Pirmajame žemėlapyje „Overpass” lietuviai labai lengvai ir greitai pasirūpino latviais, laimedami žemėlapį 13-2 rezultatu. Antrąjį „Mirage” žemėlapį „7 Reasons” vėl pradėjo stipriai, tačiau vidury mačo vertėjo sunerimti, kadangi latviai sugebėjo 5 raundus iš eilės. Nors atrodė, kad latviai turi gerą šansą išlyginti serijos rezultatą, lietuviai tam užkirto kelią, laimedami antrąjį žemėlapį 13-7 rezultatu, ir baigdami seriją 2-0, taip pat užsitarnaudami kelią į finalą.

„slokkeR” / Jokūbo Šumsko nuotr.

Jau rytoj, 11:00 valandą, tiesiogiai „Comic Con Baltics 2023” pagrindinėje Esports scenoje arba „Comic Con Baltics” „Twitch” transliacijoje galėsite stebėti lietuvių „SD Invicta” ir „7 Reasons” kovą dėl 2000 € prizinio fondo.