Žaidimai

Lietuva turi dar vieną žaidėją tarptautinėje „CS:GO“ scenoje

Rugsėjo 21 dieną, pasklido žinia, jog Lietuvai dar vieną žaidėją „Counter Strike Global Offensive“ esporto disciplinoje. Organizacija iš Lenkijos „AGO esports“ savo „X“ paskyroje pristatė naują sudėtį, kurioje minimas ir lietuvis, 18 metis Vilius „tAk“ Keserauskas.

Vilius „tAk“ Keserauskas / „HLTV“ nuotrauka

Lietuvio karjera prieš perėjimą

Jaunasis žaidėjas pradėjo savo karjerą 2021 metų rugpjūčio mėnesį „LastWind“ organizacijoje ir tęsėsi iki 2022 metų gegužės mėnesio. Pridėsime, tai jog organizacija nutraukė tais pačiais metais savo veiklą. Po šio komandos, 18 metis pasuko į „influencerio“ ir „youtuberio“ Simo „Svarbeuse Dariti“ Anužio įkurta „SD Invicta“ komanda, kuriai atstovavo nuo šių metų vasario mėnesio iki tų pačių metų liepos mėnesio.

Apie organizaciją

AGO esports“ buvo įkurta 2016 metais ir iki šio sprendimo komandoje žaisdavo tik žaidėjai iš Lenkijos. Geriausias ekipos pasiekimas pasak „HLTV“ pateiktos informacijos buvo 2 vieta „World Electronic Sports Games 2018“ turnyre Čongčingo mieste, Kinijoje. Organizacijai iš kaimyninės šalies atstovavo tokie žaidėjai, kaip 21 metų Miłosz „⁠mhL⁠“ Knasiak iš „ Team Falcons“ bei 20 mečiai Szymon „⁠kRaSnaL⁠“ Mrozek iš „Monte“ ir Maciej „⁠F1KU⁠“ Miklas iš „OG“. Bet panašu, jog žengiamas naujas žingsnis su tarptautine sudėtimi ir komandoje Lenkiją atstovaus tik treneris.

Trumpai apie naująją sudėtį

AGO“ naujoji sudėtis susidarys iš 24 metų Arbnor „⁠Dementor⁠“ Pacolli iš Kosovo. Žaidėjas paskutinį kartą atstovavo „OG Academy“ komandai nuo 2022 metų gegužės iki 2023 metų sausio mėnesio. Antrasis žaidėjas yra 20 metis kroatas Filip „DEPRESHN⁠“ Jarkić, kuris su „iNation“ komanda bandė patekti į šių metų „Major“ turnyrą per „BLAST.tv Paris Major 2023: European RMR B“ kvalifikacines varžybas, bet deja užėmė paskutines 15-16 vietas, kurias dalijosi su „Team Spirit“ komanda. Trečiasis žaidėjas, taip pat 20 metis, yra švedas Leo „Svedjehed⁠“ Svedjehed, kuris atstovavo gerai žinomo legendinio „CSGO“ žaidėjo iš Švedijos Jesper „JW“ Wecksell komandai, „EYEBALLERS“. Sudėtį užbaigia du 18 mečiai, švedas Jonathan „⁠delle⁠“ Ahlstedt, atstovavęs „The Prodigies SE“ komandai nuo šių metų balandžio mėnesio iki liepos mėnesio. Galiausiai, paskutinis šios komandos narys yra mūsų tautietis Vilius „⁠tAk⁠“ Keserauskas. Trenerio poziciją užims Mikołaj „miNIr0x“ Michałków, užimantis šias pareigas nuo 2017 metų.

Naujoji „AGO esports“ sudėtis:

Arbnor „⁠DementorPacolli, Kosovas;
Filip „⁠DEPRESHNJarkić, Kroatija;
LeoSvedjehed⁠“ Svedjehed, Švedija;
Jonathandelle⁠“ Ahlstedt, Švedija;
Vilius tAk⁠Keserauskas, Lietuva;

Komandos treneris: MikołajmiNIr0xMichałków, Lenkija.