Counter Strike 2

Lietuviai tapo Baltijos CS:GO čempionais

Savaitgalį Rygoje praūžė „The Battle of Baltics 2023“ esporto renginys, kuriame dalyvavo geriausi iš geriausių Baltijos CS:GO talentų. Turnyras liudijo ir toliau augantį esporto populiarumą Baltijos regione ir aukštą konkurencijos lygį tarp Lietuvos, Latvijos bei Estijos komandų.

„The Battle of Baltics 2023“ buvo daugiau nei tik turnyras; tai buvo sparčiai augančios esporto scenos Baltijos regione šventė. Per pastaruosius kelerius metus Baltijos šalys tapo esporto talentų židiniu – daugybė profesionalių žaidėjų ir komandų ir toliau įsiamžina pasaulinėje arenoje. Šis turnyras buvo talento bei meistriškumo demonstravimas, kuriame dalyvavo ir savo įgūdžius rodė tokios komandos kaip „Wolsung“, „SD Invicta“, „GOATED“ ir „SHOO7ERS“.

Pirmosiose rungtynėse „SD Invicta“ iškovojo pergalę, laimėjusi du iš trijų žemėlapių prieš Latvijos „Wolsung“ penketą. Rungtynės buvo apylygės, „Wolsung“ pasirodė kietas riešutėlis, ypač pirmame žemėlapyje „Vertigo“, kurį laimėjo 16:14. Tačiau „SD Invicta“ atkaklus pasirodymas „Inferno“ ir „Anubis“ žemėlapiuose užtikrino jiems pergalę.

Antrasis pusfinalis vyko tarp „GOATED“ ir „SHOO7ERS“. „SHOO7ERS“ sugebėjo užsitikrinti pergalę dviejuose iš eilės – Mirage ir Inferno – abiem pasibaigus rezultatu 16:13. Nepaisant pralaimėjimo, „GOATED“ žaidėjas Lukas „luccs“ Zdanavičius demonstravo puikų žaidimą, bei galėjo pasigirti puikiu reitingu (HLTV) 1.20.

Didžiajame finale susikovė „SD Invicta“ ir „SHOO7ERS“ – dvi komandos, kurios savo jėgas įrodė pusfinalyje. „SD Invicta“ pademonstravo savo dominavimą, laimėdama abu žemėlapius – „Vertigo“ ir „Mirage“ – atitinkamai 16-8 ir 16-1.Rungtynių žvaigžde tapo Linas Žilinskis, surinkęs įspūdingą 1.67 balo reitingą. Jo pasirodymas buvo vienas iš pagrindinių „SD Invicta“ pergalės veiksnių.

„The Battle of Baltics 2023“ buvo priminimas apie įdomią esporto ateitį Baltijos regione ir už jo ribų. Turnyre buvo parodyti geriausi regiono talentai. Renginys buvo puikus Baltijos esporto meistriškumo demonstravimas kuris parodė kad Lietuviškas CS vis dar regiono viršūnėje.