Counter Strike 2

Lietuvio kurtas naujasis M4A1-S „skinas“ – įtrauktas į „Counter Strike 2“

Vienas populiariausių visų laikų žaidimų, „Counter Strike“ ne vienam lietuviui jau tapo pragyvenimo šaltiniu. Ar tai profesionalūs elektroninio sporto atletai, ar labiau į meną ir vizualinę kūrybą linkę žmonės. Tarp jų ir Lietuvos bendruomenėje gerai žinomas „skin’ų“ kūrėjas „Moonfighter“, kuris žaidime jau turi keturis savo darbus.

Daugiau nei milijardo dolerių apyvartą generuojanti „Counter Strike“ dalis – ginklų „skin’ų“ jau sukūrė terpę šio žaidimo aistruoliams iš to susikurti pragyvenimą. Brangiausi „skin’ai“ kainuoja net kelis šimtus tūkstančių. Visgi, kišenę papildyti galima ne tik kolekcionuojant, bet ir kuriant šio žaidimo „skin’us“.

Lietuvis „Moonfighter“ – vienas iš sėkmingųjų, kurio darbai patenka į naujas „Counter Strike“ dėžes. Iki šios nakties žaidimo atnaujinimo lietuvio sąskaitoje jau gulėjo trys kosmetiniai dizainai – P90 „Freight“, įtrauktas į „Fracture“ kolekciją, Desert Eagle „Trigger Discipline“, atsidūręs „Snakebite“ kolekcijoje ir USP-S „Black Lotus“ iš „Riptide“ kolekcijos.

Šią naktį „Moonfighter“ fortūna atsisuko dar kartą. Jo ir kolegos „Ariata“ sukurtas „Black Lotus“ serijos tęsinys – M4A1-S „Black Lotus“ buvo pridėtas į naujausią „Kilowatt“ kolekciją. Tiesa, pats kūrėjas apie „skin’o“ atsiradimą kolekcijoje sužinojo kartu su visais. Kaip teigė „X“ platformoje, dizaineriai negauna išankstinės informacijos, kad jų kūrinys atsidurs vienoje ar kitoje kolekcijoje.

Konkurso laimėjimas kūrėjo kišenes papildys nemenka suma. Žinoma, kad vieno „skin’o“ įtraukimas į žaidimą jo autoriui atneša apie 420 tūkst. dolerių. Suma gali varijuoti priklausomai nuo kolekcijos sėkmės.