League of Legends

Lietuvos „League of Legends“ elitas prieš Estijos profesionalus: kas pajėgesnis ?

Jau šį savaitgalį – spalio 20 – 22 dienomis – Vilniaus „Litexpo“ rūmuose įvyks žaidimų mėgėjų vienas laukiamiausių metų renginių Baltijos šalyse – „Comic Con Baltics 2023“, į kurį atvyksta ne tik latviai, estai ir lietuviai, bet ir svečiai iš visos Europos.

Renginio metu visi lankytojai turės galimybę susipažinti su naujomis žaidimų technologijomis ir inovacijomis, bus galima išbandyti skirtingus žaidimus ir sudalyvauti kai kuriuose turnyruose. Taip pat dalyvių laukia daugybė kitokių veiklų, tad visi ds tikrai ras ką nors, kas juos sudomins.

Šiemet yra suplanuoti 7 skirtingų žaidimų turnyrai. Labiausiai akį traukia „League of Legends“, „Trackmania“ ir „Counter Strike“ turnyrai.

Kai kurių turnyrų finalų atrankos prasidėjo jau prieš kelias savaites, tačiau „Tekken 7“, „Street Fighter 6“ ir „Guilty Gear Strive“ žaidimų mėgėjai galės patys išbandyti savo jėgas renginio metu. Šių turnyrų finalinės kovos vyks šeštadienį ir sekmadienį.

Renginio metu įvyks vienas daugiausiai dėmesio pritraukiantis ir įdomiausias, jau minėto, „League of Legends“ turnyro finalas, į kurį pateko lietuvių komanda „Lietuvos randomai“ ir pagrinde iš estų sudaryta „🐷🔫🐒(Pig Pistol Monkey)“. Abi komandos pradiniame etape buvo vienoje grupėje, ir pusfinaliuose susitiko su kitos grupės geriausiomis komandomis, kurias sėkmingai įveikė. Abi serijos pasibaigė rezultatu 2-1.

„Riot Games” nuotr.

Lietuviškas elitas

„Lietuvos randomai“ sudaryta iš profesionaliai „League of Legends“ scenai gerai pažystamų veidų, kalbant apie „Lyncas“, „Eckas“ ir „Yashiro“ ir taip pat komandoje žaidžia  „Rimtuolis“ ir švedas „Toffe“.

„Lyncas“ yra šios komandos didžiausią aukštumas pasiekęs žaidėjas, dar šių metų sezoną užbaigė 3 vieta LFL (La Ligue Française) 1 divizijoje ir pasidalino 3-4 vietą „EMEA Masters“ turnyre, kuriame artimoje serijoje 2-3 nusileido būsimiems čempionams „Karmine Corp“.

„Eckas“ yra didelę patirtį sukaupęs žaidėjas, kuris pastaruoju metu taip pat žaidė LFL 1 divizijoje „GameWard“ komandoje, kurioje užėmė 10 vietą, tačiau yra dalyvavęs ne viename „EU Masters“ turnyre.

„LFL” nuotr.

„Yashrio“ taip pat ne vienus metus žaidžia profesionalioje lygoje, daugiausia „Ultraliga“ ir pastaruoju metu atstovavo „Iron Wolves“ komandai ir užėmė 5 poziciją, tačiau visai neseniai parėjo į „Venomcrest Esports“, kuri žaidžia NLC (Northern League of Legends Championship) lygoje.

Estijos profesionalai

„🐷🔫🐒“ atstovauja estai „Endz“, „yOFT“, „Ruf“, čekas „Arnolds123“ ir latvis „bAZZILISKS“. Labiausiai su profesionalia „League of Legends“ scena susipažinę yra estai.

 Didžiausi „Endz“ pasiekimai yra dalyvavimas „European Masters“ turnyruose 2022, 2020 ir 2019 metais, tačiau toli nebuvo nueita toli. „yOFT“ ir „Ruf“ pastaruoju metu žaidė „Estonian Vipers“ komandoje ir ateinančiam sezone turėtų žaisti „Ultraliga“ 2 divizijoje, ‚yOFT“ taip pat yra žaidęs Nyderlandų lygoje, o „Ruf“ yra kelis sezonus praleidęs „Ultraliga“ 1 divizijoje.

Atsižvelgiant į abiejų komandų žaidėjų naujausius pasiekimus, „Lietuvos randomai“ atrodytų šiek tiek geresnę sudėtį turinti komanda, tačiau jau minėtame grupių etape, buvo pralaimėta būtent „🐷🔫🐒“, kas parodo, kad ateinantis „Comic Con Baltics 2023“ „League of Legends“ turnyro finalas bus vertas didelio žaidimų mėgėjų dėmesio.