VALORANT

Lietuvos trispalvę „Apeks“ komandoje neš Tautvydas „Hype“ Paldavičius

Visai neseniai organizacija Apeks pristatė visiškai naują VALORANT komandos sudėtį, kurioje galima išvysti ir Lietuvos trispalvę.

Naujo VCT sezono belaukiant organizacija „Apeks“ įsivertinus savo praeito sezono rezultatus nusprendė iš pagrindų atnaujinti sudėtį.

Pasak generalinio „Apeks“ direktoriaus Frederiko, iš VALORANT komandos visada buvo reikalaujama daug, o dažnai atrodė neįmanoma, kad komanda išpildys lūkesčius. Tačiau šiuo metu jis labai didžiuojasi, kad pavyko sukomplektuoti tokio kalibro komandą.

Į komandą buvo pakviestas ir Tautvydas „Hype“ Paldavičius kuris spėjo sukaupti nemažai patirties žaisdamas „sentinel“ rolėje, už tokias komandas kaip „ROYALS“, „Rix.GG“, „Alliance“, „OG LDN UTD“ bei paskutinį kartą buvo matomas „WYLDE“ ekipoje su kuria pasiekė 3-4 vietą VALORANT Challengers 2023 France: Revolution Split 2 turnyre.

Žaisdamas po „Alliance“ vėliava Tautvydas įveikę „WAVE esports“ pateko į pagrindinį VALORANT Champions Tour 2021: Europe Stage 1 Masters turnyrą, kuriame deja sėkmė nelydėjo.

VALORANT Champions Tour 2021: Europe Stage 1 Challengers 2 / ekrano nuotr.

Tautvydas nėra naujokas pirmojo asmens šaudyklės scenoje, jį buvo galima išvysti ir ne viename Baltijos šalių Counter-Strike: Global Offensive turnyre, paskutinį kartą Paldavičius kartu su „1337HUANIA“ komanda triumfavo Baltic eSports League Season 3 nugalėdami Latvijos ekipą „Wolsung“ rezultatu 2:1.

Hype“ taip pat buvo galima pamatyti žaidžiantį ir už tarptautines komandas, tokias kaip „Playing Ducks International“, „Radix Esports“, „Fierce Esports“ ir kitas.

Nauja Apeks sudėtis atrodo taip:

  • Tautvydas „Hype“ Paldavičius (Lietuva)
  • Kajetan „kaajak“ Haremski (Lenkija)
  • Michał „MOLSI“ Łącki (Lenkija)
  • Dom „soulcas“ Sulcas (Didžioji Britanija)
  • Auni „AvovA“ Chahade (Danija)
  • Danail „DANNYTO“ Sofroniev (Treneris) (Bulgarija)
  • Casper „Desmo“ Rasmussen (Trenerio asistentas) (Danija)