League of Legends

„Lyncas“ su „KCB“ kovos dėl Prancūzijos lygos čempionų titulo

Kovo 29 dieną, kovoje dėl antroji kelialapio į „LFL Spring 2024“ turnyro Superfinalą susikovė „Karmine Corp Blue“ ir „Gentle Mates“ komandos. Geriausias Lietuvos „jungle“ rolės žaidėjas Linas „Lyncas“ Naunčikas ir jo atstovaujama „KCB“ komanda pasiekė pergalę ir balandžio 4 dieną kovos dėl čempionų titulo.

Grupių etapą komanda užbaigė su 13 pergalių ir 5 pralaimėjimais ir į atkrintamąsias varžybas žengė 2 vietoje. Tai reiškė, jog pirmosios dvi komandos susitinka viršutinėje lentelės dalyje ir kovoja dėl tiesioginio kelialapio į superfinalą. Lietuvio atstovaujamai komandai teko iššūkis prieš 15 pergalių ir tik 3 pralaimėjimus patyrusia „Team BDS Academy“ komanda.

Grupių etape, „KCB“ ne karto nenugalėjo būsimų priešininkų. Deja šį kartą to padaryti taip pat nepavyko. „BDSA“ sausu rezultatu 3-0 nugalėjo 20-mečio kauniečio atstovaujama komanda.

Po pralaimėjimo, „Karmine Corp Blue“ krito apatinė atkrintamųjų etapą, kuriame suteikiamas antras šansas patekti į didįjį finalą. Čia laukė gana rimtas „Gentle Mates“ komandos iššūkis. Šiai komanda teko nueiti nelengvą kelią, kadangi grupių etape jie liko 6 vietoje su 8 pergalėmis ir 10 pralaimėjimų, atėmę galimybę varžytis „Solary“ komandai su kitu puikiu „jungle“ žaidėju, 22 metų Edgaru „Ecku“ Strazdausku. Telšiškio komanda su tiek pat pergalių ir pralaimėjimu liko už atkrintamųjų borto, spėjame dėl geriausia tarpusavio susitikimo rekordo, kadangi „M8“ laimėjo abu kartu prieš „SLY“.

Gentle Mates“ teko pirmoji kova pirmajame etape prieš 3 vietą grupėje užėmusius „BK ROG Esports“ ir nors pagal vietas užimtas grupių etape „BKR“ turėjo būt favoritais, „autsaideriai“ buvę „M8“ serijoje triumfavo rezultatu 1-3.

Antrajame etape laukė „Vitality.Bee“ komanda, su 10 pergalių ir 8 pergalėmis, pirmajame etape nugalėjusį buvusia „Lynco“ komanda „Team GO“ „sausu“ rezultatu 3-0. Čia „M8“ susitvarkė lengvai ir taip pat triumfavo rezultatu 3-0.

Linas „Lyncas“ Naunčikas / Esports Namai nuotrauka

Kova prieš buvusius komandos draugus

Ir štai paskutinioji kova prieš didijį finalą „Karmine Corp Blue“ ir „Gentle Mates“. Čia susitiko buvę komandos draugai. „M8“ pusėje lietuvio priešininkai buvo „Top“ pozicijoje žaidžiantis turkas Onurčanas „Ragner“ Aslanas ir „Support“ pozicijos žaidėjas, slovakas Kamilis „Kamilius“ Koštalis. Abiems žaidėjams yra 23 metai ir jie kartu su Linu žaidė „Team GO“ komandoje praeitame sezone.

Pirmąjį žaidimą, gana užtikrintai laimėjo „M8“ komanda. Bet panašu, jog „mėlynieji“ nebuvo išmušti iš vėžių. Lietuvio komanda nugalėjo tris žaidimus paeiliui ir serijos rezultatu 3-1, žengė į superfinalą.

Be vietos finale, komanda užsitikrino vietą „EMEA Masters 2024“, kuriame varžysis su kitomis geriausiomis regioninių lygų komandomis. Pagrindinio etapo pradžia, kuriame varžysis lietuvio komanda prasidės balandžio 19 dieną ir truks iki balandžio 28 dienos.

Žaidėjo reakcija, finalo data ir laikas

Po pergalės „Lyncas“ paskelbė įrašą savo „X“ profilyje pasidžiaugdamas pergale su žinute „Mano komanda po to, kai pasakau jiems susikaupti #KCWIN“. Liko paskutinis susitikimas, kur 20-metis ir jo komanda vėl mes išsūkį „Team BDS Academy“ komandai.

Ar šį kartą „mėlynieji“ triumfuos paaiškės balandžio 4 dieną, ketvirtadienį. Superfinalo pradžia numatoma 19:00 valandą Lietuvos laiku. Tiesioginę transliaciją galėsite stebėti per oficialų lygos Twitch kanalą. Palaikykime Liną kovoje dėl titulo.