League of Legends

Maras, užpuolęs „League of Legends“ moterų sceną – didžiosios organizacijos traukiasi

Po ilgų mėnesių informacijos laukimo iš „Riot Games“, moterų „League of Legends“ scena – „League of Legends Game Changers“ tikėtina sugėrė dar vieną rimtą smūgį. Viena didžiausių Europos „League of Legends“ organizacijų pašalino savo moterų esporto sudėtį.

Pirmadienį, balandžio 8 dieną, „MAD Lions KOI“ pašalino savo „Game Changers“ ekipą be viešo pranešimo. Apie tai pranešė „Sheep Esports“ žurnalistas Armandas Luque. Sprendimas buvo priimtas dėl komunikacijos problemų tarp organizacijų ir „Riot Games“.

A.Luque taip pat pažymėjo, kad „MAD Lions KOI“ toliau ieško būdų, kaip sukurti atitinkamą biudžetą „Game Changers“ ekipai, kad įvykdytų visus rėmėjų įsipareigojimus ir kartu išsaugotų vietą „Equal Esports Cup“ turnyre.

„Equal Esports Cup“ turnyas / „Equal Esports“ nuotr.

Paskutinis laikotarpis buvo itin sudėtingas moterų „League of Legends“ scenai. Dėl trūkstamos „Riot Games“ komunikacijos dauguma organizacijų liko šešėlyje. Žinant tai, kad po „Riot Games“ paskelbimo apie „Game Changers“ sistemos planus „League of Legends“ žaidime, didelė dalis LEC komandų investavo į naujas moterų ekipas. Tarp šių vardų ir „G2 Esports“, „Team BDS“, „SK Gaming“, „Team Vitality“ ir „MAD Lions KOI“.

Šios ekipos jau svarsto apie pasitraukimą iš artėjančios scenos, žinant, kad organizacijos jau kuris laikas moka atlyginimus žaidėjams, kurie net nedalyvauja jokiuose rimtuose turnyruose.

Potencialios problemų priežastys

Tai buvo sunkūs mėnesiai ir „Riot Games“ darbuotojams, po to kai kompanija atleido didelį kiekį esporto skyriaus darbuotojų. Tarp šių ir Ashlė Washington, kuri buvo „Game Changers EMEA“ kuratorė. Nuo jos pašalinimo komandos negavo jokios informacijos apie tvirtus ateities planus ir yra tikėtina, kad negirdės dar iki kitų metų.

Kitoje „Riot Games“ valdomoje esporto scenoje, kaip VALORANT, „Game Changers“ scena tapo rimta uždaros scenos augimo dalimi. Nuo galimybės moterims esporte susikurti vardą iki didelio žiūrimumo, „League of Legends“ fanai šiuo metu gali tik tikėtis, kad ši scena atsiras ir jų žaidime.