Žaidimai

Naujas klasikinio „World Of Warcraft“ sezonas – jau šiandien!

Po keturių metų pertraukos viso pasaulio „World Of Warcraft“ žaidėjai šiandien galės iš naujo patirti klasikinio žaidimo versija. Šiandien 23:00 Lietuvos laiku pasirodo naujasis „World Of Warcraft: Seasons of Discovery“ sezonas.

Dar 2019 metų, rugpjūčio 26 d. išėjusi klasikinė „World of Warcraft“ versija prikaustė šio žaidimo fanatikus prie kompiuterių ekranų. Dabar, po kiek daugiau nei 4 metų pertraukos, šio žaidimo naujasis sezonas, kartu su įvairiais atnaujinimais ir papildymais, vėl turės progą džiuginti viso pasaulio „WoW“ žaidėjus.

„Ironforge“ / „Warcraft Tavern“ nuotr.

2023 metais vykusiame „BlizzCon“ renginyje, Generalė „Blizzard Entertainment“ prodiuserė Holly Longdale pristatė naująjį „WoW“ sezoną. Kaip teigiama pranešime, naujajame sezone žaidėjai galės ieškoti naujų „Azeroth“ paslapčių, siekiant gauti klases keičiančias galias. Dėl šios priežasties magai gydytojai (ang. Mage Healers), tankai burtininkai (ang. Tank Warlocks) pirmą kartą bus įmanomi.

Žaidimas fazėmis

Šis naujasis sezonas turės bent keturias žaidimo fazes. Ko niekada nėra buvę „WoW“ žaidime: ankstyvo žaidimo lygių užrakinimas. Šiame sezone žaidėjai per fazes turės atitinkamus lygius, kuriuos galės pasiekti. Kiek truks viena fazė – „Blizzard“ nepaskelbė, bet manoma, kad trukmė bus apie 3-4 mėnesius.

  • Pirmoji fazė: Maksimalus žaidėjų lygmuo – 25;
  • Antroji fazė: Maksimalus žaidėjų lygmuo – 40;
  • Trečioji fazė: Maksimalus žaidėjų lygmuo – 50;
  • Ketvirtoji fazė: Maksimalus žaidėjų lygmuo – 60.

Taip pat žinoma, kad naujajame sezone pasirodys ir 10-ties žaidėjų „Blackfathom Deeps“ reidas, su naujais ir iš naujo perdarytais bosais, mechanikomis ir apdovanojimais. Žinoma, kylant žaidimo fazėmis, žaidimo lygis kis, dėl to kartu pasirodys ir daugiau turinio. Šis sezonas yra labiau fokusuotas į paprastuosius žaidėjus, o ne užkietėjusius fanatikus, tad pats žaidimas bus kiek švelnesnis ir labiau priimtinas naujokams.

„Blackfathom Deeps“ / „Wowhead“ nuotr.

Naujas ir atnaujintas žaidimo turinys

Įprastai, „WoW“ žaidime egzistuoja viena tobulėjimų sistema – talentai. Šiame atradimų sezone pirmą kartą pasirodys atnaujinimas – runos. Jos galės būti priskirtos prie jūsų įrangos ir suteiks pasyvų ar aktyvų efektą žaidimo metu. Būtent tai ir leis kurti dar nematytas veikėjų kombinacijas. Apie naująsias runas skaitykite čia.

Viso to siekis – atnaujinti ir sujudinti žaidimą ir jo rėžimą. Tie veikėjai, kurie prieš tai buvo silpni reidų metu dabar turėtų būti pajėgūs kardinaliai pakeisti žaidimą. Dėl šios priežasties naujasis sezonas turėtų būti tik įdomesnis ir gerokai platesnis.

Taip pat, žaidime pasirodys nauji monstrai, žaidėjų prieš žaidėjus veiklos (ang. PvP activities), naujos užslėptos lokacijos, seni ir nauji reidai. Vienas iš numanomų sugražintų reidų – Karazano kriptų reidas. Pagrindinėje žaidimo versijoje šias kriptas galima rasti tuščias. Šiuo atveju, spėjama, kad į vėlesnį žaidimo etapą bus sugražintas jau atnaujintas kriptų variantas, kuriame turėsime naują reidą.