Counter Strike 2

NAVI ekipoje – sudėties pokyčiai prieš turnyrą

Likus dienai iki „IEM Sydney 2023” turnyro pradžios, „NAVI” ekipą paskutinę minutę ištiko sudėties pokyčiai – teks žaisti be savo geriausio žaidėjo.

Spalio 15d. „NAVI” oficialiai paskelbė, kad komandos žvaigždė, ukrainietis Oleksandr „s1mple” Kostyliev dėl neurodytų priežasčių negalės dalyvauti Sidnėjuje, Australijoje vykstančiame turnyre. Jo vietoje žais komandos treneris, Andrey „B1ad3” Gorodenskiy. Pastarasis ukrainietis paskutinį kartą žaidė su ukrainiečių „FlipSid3” ekipa 2018-aisiais. „s1mple” snaiperio (AWP) rolę komandoje perima tautietis Justinas „jL” Lekavičius.

Bus įdomu matyti, kaip „NAVI” ekipai seksis $250 000 dolerių prizinio fondo turnyre. Į Australiją europiečių ekipa atkeliauja po gero pasirodymo „ESL Pro League Season 18” turnyre, kuriame užėmė antrą vietą, finale pralaimėdami prieš „MOUZ” ekipą. Ar geriausio komandos žaidėjo netektis komandai taps katastrofa?

Sidnėjuje vykstantis „IEM Sydney 2023” bus vienas iš pirmųjų turnyrų, žaidžiamų ant naujojo „Counter-Strike 2” žaidimo. Taip pat, tai yra pirmasis oficialus tarptautinis „IEM” turnyras Australijoje nuo COVID-19 pandemijos.

NAVI” savo kelionę pradės prieš „jL” buvusią ekipą „Apeks” jau rytoj, Spalio 16 d.

Finalinė „NAVI” sudėtis „IEM Sydney 2023”:
Aleksi „Aleksib” Virolainen (Suomija)
Mihai „iM” Ivan (Rumunija)
Valeriy „b1t” Vakhovskiy (Ukraina)
Justinas „jL” Lekavičius (Lietuva)
Andrey „B1ad3” Gorodenskiy (Ukraina)