Counter Strike 2

NAVI kelionė Sidnėjuje baigiasi

Pirmąjį didelį „Counter-Strike 2″ turnyrą, „IEM Sydney 2023”, „NAVI” palieka priešpaskutinėje 9-12-oje vietoje.

Nepaisant sąlyginai gerų rezultatų paskutiniame „ESL Pro League Season 18” turnyre, europiečių ekipa Australiją palieka su žymiai prastesniais rezultatais nei tikėjosi. Svarbu paminėti, kad komandai teko žaisti be savo žvaigždės – Oleksandr „s1mple” Kostyliev. Jo vietoje žaidė komandos treneris Andrey „B1ad3” Gorodenskiy, o snaiperio rolė buvo perleista lietuviui Justinui „jL” Lekavičiui.

Pirmame mače „jL” susitiko savo buvusią ekipą „Apeks” „Mirage” žemėlapyje. Pirmojoje žaidimo dalyje „NAVI” tvirtai išlaikė pranašumą. Geriausiai šioje serijoje pasirodė tautietis „jL” per 22 raundus gaudamas 30 nužudymų. Su jo pagalba „NAVI” sugebėjo pirmame mače išplėšti pergalę 13-9 rezultatu.

Problemos prasidėjo antrame raunde, 3-ijų žemėlapių serijoje prieš „MOUZ” ekipą. Nors ir abi komandos žaidė su nepilnomis sudėtimis, „MOUZ” atrodė kaip favoritai laimėti, kadangi dar mėnesio pradžioje sugebėjo laimėti „ESL Pro League Season 18” turnyro finalą prieš „NAVI”. Pirmajame žemėlapyje vyko įnirtinga kova, kuri reikalavo pratęsimo, tačiau galų gale „MOUZ” komanda sugebėjo laimėti pirmą žemėlapį „Mirage” 16-13 rezultatu.

Tačiau „NAVI” nepasidavė, ir nuostabaus Valeriy „b1t” Vakhovskiy pasirodymo pagalba, triumfavo antrame serijos žemėlapyje „Overpass”. Žaidimo pergalė 13-4 rezultatu „NAVI” naudai leido jiems išlyginti bendrą serijos rezultatą 1-1. Tačiau trečiame žemėlapyje po ne visai sėkmingo pasirodymo Teroristų pusėje, „NAVI” prarado pranašumą, ir finalinį žemėlapį pralaimėjo 6-13 rezultatu, taip pralaimėdami visą seriją 1-2.

Paskutiniame mače „NAVI” sutiko „FaZe” ekipą. Čia sekė panaši istorija, kaip ir ankstesnė serija.  Pirmajame žemėlapyje, nepaisant tautiečio „jL” pastangų, „NAVI” nesugebėjo atsilaikyti kontra-teroristų pusėje, ir leido „FaZe” išlošti 13-7 rezultatu. Tačiau „NAVI” sugebėjo sugrįžti antrame „Mirage” žemėlapyje ir šį laimėjo 13-4 rezultatu. Tačiau prastas pasirodymas teroristų pusėje finaliniame „Overpass” žemėlapyje galiausiai nulemė „NAVI” iškritimą iš turnyro.