Žaidimai

Nutekinta informacija atskleidė galimą „TikTok“ pasirodymą „Fortnite“ žaidime

Vis mažėjant dėmesio laikui išeičių, kaip išlaikyti žaidėjų dėmesį praėjo ieškoti ir didžiausi žaidimų kūrėjai. Naujai nutekinta „Fortnite“ informacija rodo, kad greitu metu gali atsirasti galimybė „TikTok“ įrašus žiūrėti tiesiogiai žaidime.

Gerai žinomas „Fortnite“ nutekintos informacijos tiekėjęs „HYPEX“ savo „X“ paskyroje pasidalino nutekinto žaidimo kodo nuotrauka. Čia matoma nauja funkcija „PictureInPictureAction(liet. nuotraukos nuotraukoje veiksmas) su galimybėmis paleisti, stabdyti, pažymėti, kad patinka, nuimti patiktuką ir net pranešti apie vaizdo įrašo turinį.

Greta matoma ir galima reklamos funkcija. Tuo geriausiai pasinaudoti gali „TikTok“, mat šaltinių teigimu prie kodo buvo matomas ir šis vardas.

Pirmą kartą nuotraukos nuotraukoje funkciją „Epic Games“ įtraukę buvo dar 2019 metais per „Fortnite“ pasaulio taurę. Ši funkcija leido žaidėjams mėgautis žaidimu ir kartu stebėti kovas žaidime.

Tiesa, pirmoji versija neturėjo patiktukų ar pranešimo funkcijos. Tuometinė sistema taip pat buvo automatinė, o žaidėjai, nenorintys stebėti pasaulio taurės, transliaciją išjungti galėjo per nustatymus. Nauja sistema atrodo gerokai labiau apdirbta ir leisianti vartotojams patiems pasirinkti nori ar nenori šie ją naudoti.

Komentuodamas potencialią naują funkcijos versiją „HYPEX“ pabrėžė, kad ši gali būti naudinga lėtesniam žaidimui arba vieno žaidėjo žemėlapiuose.