Counter Strike 2

Paaiškėjo didžiausio Baltijos turnyro komandų sąrašas

Pasibaigė „GOEXANIMO” organizuojamo „OlyBet Sports Bar CS2 Baltics” turnyro kvalifikaciniai etapai, ir komandų sąrašas jau paruoštas gruodžio 2-ą diena tiesiogiai vykstančiame turnyre Latvijos sostinėje.

Keturių kvalifikacinių turnyrų pasekoje jau žinome pilną komandų sąrašą. Kiekviena šalis turėjo po atskirą kvalifikacinį turnyrą, kartu su paskutinės galimybės atranka (angl. Last Chance Qualifier) prieinama visoms šalims. Į Latvijos sostinėje, Rygoje, vyksiantį finalinį etapą dominuojančiai pateko dvi lietuvių komandos – „LT5” ir „Grindas”

Regioninėse atrankose netrūko emocijų

Latvijos atrankose dalyvavo 19 komandų, tarp jų, tokios ekipos kaip „EC BANGA” ir „GARAZA”. Finale susitiko Roberts „shield” Tipsis vedama „Daugava” ir Kevin „HS” Tarn’o „371 Clique” ekipos. Po greitos kovos, kuri baigėsi rezultatu 2-0 (13-7, 13-6), „Daugava” įveikė priešininkus ir užsitarnavo vietą pagrindiniame turnyre.

Estų atrankoje tarp septyniolikos komandų visiems į akį krito viena iš stipriausių baltijos ekipų – „sYnck”. Su tokiais žaidėjais kaip Rassim „Jyo” Valijev ir Kristjan „fejtZ” Allsaar, komanda iš karto buvo atrankų favoritai. Estai iki finalo nukeliavo nepralaimėdami nei vieno žemėlapio. Savo kelią baigė 2-0 (13-10, 13-9) rezultatu prieš „DOMINO KINGS” komandą.

Lietuvos atranka turėjo daugiausiai dalyvių iš visų regioninių kvalifikacijų – dalyvavo 24 komandos. Tarp šių komandų, lietuvos geriausios ekipos kaip „7 Reasons”, „LT5” ir „Grindas”. Penktame viršutinės turnyro lentelės raunde susitiko nuostabią formą rodantys „Grindas” ir „Comic Con Baltics 2023” finalistai „LT5”. Pirmajame žemėlapyje „Mirage”, „LT5” greitai įveikė varžovus 13-3 rezultatu. Antrame „Inferno” žemėlapyje po lygios kovos reikėjo pratęsimo, kurį „Grindas” laimėjo 19-17 rezultatu. Finaliniame „Anubis” žemėlapyje „LT5” pavyko ištraukti pergalę 13-9 rezultatu, ir praeiti į finalą.

„LT5″ / Jokūbo Šumsko nuotr.

„Grindas” nusileido į apatinę turnyro lentelės dalį, kur sutiko „Foxnyr Esports”. Po greitos kovos kuri baigėsi 2-0 (13-8, 13-3) „Grindas” naudai, Ovidijaus „Sidivo” MIliausko ekipa keliavo į finalus, kur vėl sutiko „LT5”. Po greitų dviejų žemėlapių, komandos vėl susitiko „Anubis” žemėlapyje, kur „LT5” sugebėjo išspausti pergalę 13-8 rezultatu, užbaigiant seriją 2-1 rezultatu Albino „tooizera” Šepučio komandos naudai.

Finalinėje paskutinio šanso atrankoje iš viso dalyvavo 43 komandos. Finale susitiko dvi lietuvių ekipos – „Grindas”, siekdami antro šanso, ir Mariaus „CagXD” Michailov „Winter”. Atrodė, kad bus sunki ir lygi kova abiem komandoms. Pirmąjį „Overpass” žemėlapį „Winter” laimėjo 13-10 rezultatu. Tačiau ateinančiuose „Inferno” ir „Anubis” žemėlapius „Grindas” sugriovė „Winter” šansus patekti į pagrindinį turnyrą, laimėdami 13-1 ir 13-3 rezultatais abu žemėlapius, taip patekdami į finalinį turnyrą.

Finalinis „OlyBet Sports Bar CS2 Baltics” komandų sąrašas:
sYnck (Estija)
Daugava (Latvija)
LT5 (Lietuva)
Grindas (Lietuva)

Jau gruodžio 2-ą, Splendid Palace, Rygoje, Latvijoje vyks finalinis turnyras, kuriame sužinosime, kuri Baltijos šalių komanda yra stipriausia.