Žaidimai

Pagaliau pasirodė sekančio „Assassin’s Creed“ žaidimo anonsas – sugrįžta 9 metus laukta funkcija

„Ubisoft“ galiausiai paskelbė, kada pasirodys sekanti „Assassins Creed“ frančizės serija. Šį kartą veiksmas kelsis į visų pamiltą Japoniją, o į žaidimą sugrįžta beveik 9 metus laukta funkcija.

Naujasis „Assassins Creed“ frančizės kūrinys mūsų ekranus pasieks jau lapkričio 15 dieną. Žaidimas pasirodys ant „Playstation 5“, „Xbox Series X“ ir personalinių kompiuterių. Tai jau 14-tas šios frančizės žaidimas.

Naujausia serija sugrąžins dviejų pagrindinių veikėjų funkciją. Naoe ir Yasuke – du Azuchi-Momoyama periodo kariai, kurie pasak „IGN“ atitinka du tų laiko modelius: shinobi galvažudį ir samurajų. Šiems kariams sujungus jėgas žaidėjai galės išbandyti du kardinaliai skirtingus žaidimo tipus vienu metu.

Priešingai, nei „Assasins Creed Odyssey“, kur teko rinktis savo žaidėjo kelią, šiame žaidime bus galimybė keistis tarp Naoe ir Yasuke. Viskas priklausys nuo žaidimo tipo, kurį pasirinksi – nori žaisti kaip galvažudis ir slėptis šešėliuose ar eiti pro paradines duris ir pasitelkiant sunkiuosius ginklus nukauti didelį kiekį priešų – visa tai tavo rankose. Kiekvienas veikėjas turės savo istorijos detales ir reikalaus atskiro lygių kėlimo siekiant atrakinti visą potencialą.

Žaidime jūs galėsite pajusti tikrą Japoniją ir kartu su čia atvykusiu Yasuke atrasti visas Japonijos paslaptis. Tuo tarpu Naoe bus čia gyvenantis ir Iga provincijai priklausantis karys, su kuriuo žaidėjas galės pajusti sparčiai kintantį pasaulį.

Dviejų žaidėjų „Assassins Creed“ paskutinį kartą pasirodė dar 2015 metais su „Assassins Creed Syndicate“ išleidimu. Šios mechanikos sugrąžinimas – gerai vertinamas žingsnis greta fanų ilgai laukto Japonijos regiono.

Parašykite komentarą