League of Legends

Pasaulio čempionai „T1“ jau išsirinko žaidimo veikėjus, kuriais įamžins savo pergalę

Kiekvienais metais, „League of Legends“ pasaulio čempionato nugalėtojai turi galimybę išsirinkti po vieną veikėją iš žaidimo, kuriam bus suteiktas įvaizdis pagal žaidėjų norus. Ketvirtą kartą titulą iškovoję „T1“ jau atskleidė, kaip įamžins savo pergalę žaidime. Jų pasirinkti čempionai yra Jayce, Lee Sin, Ahri, Jinx ir Bard.

T1“ narys ir finalo geriausias žaidėjas „Zeus“ pasirinko Jayce, kuris įgaus ne tik įprastą įvaizdį su „T1“ atributiką, bet dar ir prestižinį jo variantą. Dėl gauto MVP prieš „Weibo Gaming“, „Zeus“ bus suteikta garbė išsiskirti iš visų komandos narių, tai įamžinant žaidime.

Oner“ tuo tarpu pasirinko vieną įdomiausių ir mechaniškai sunkiausių čempionų – Lee Sin. Iš tikrųjų Lee Sin su „T1“ spalvomis jau egzistuoja žaidime – 2016 „T1“ buvo žinoma kaip „SK Telecom“ ir taip pat iškovojo čempionų titulą ir šis veikėjas taip pat buvo pasirinktas. Tad nuo šiol geriausios pasaulyje komandos fanai turės galimybę rinktis tarp dviejų Lee Sin įvaizdžių.

2016 m. „SKT T1“ čempionai / „League of Legends“ nuotr.

Geriausiai žinomas viso esporto žaidėjas „Faker“ pasirinko veikėją Ahri. Tai bus ketvirtas jo įamžinimas čempionas žaidime, nes geriausias „League of Legends“ žaidėjas jau 4 kartus laimėjo pasaulio čempiono titulą. Daugelis fanų labai tikėjosi tokio pasirinkimo, tad „Faker“ tikrai pradžiugino šimtus tūkstančių savo sekėjų.

Gumayusi“ ir „Keria“ atitinkamai pasirinko veikėjus Jinx ir Bard, kuriais įamžins savo pergalę žaidime. „Keria“ su Bard turėjo įspūdingų momentų viso turnyro metu, tačiau vis dėlto „T1“ narys norėjo pasirinkti Lux. Riot šį norą teko atmesti, nes „Keria“ per visą čempionatą nė karto nežaidė šiuo čempionu ir tai draudžia taisyklės.

Visi šie čempionai su „T1“ atributika į žaidimą ateis 2024 metų vasarą, tad laukti teks netrumpai. Taip pat 2024 metus „T1“ praleis su tokia pačia sudėtimi, tad juos vėl bus galima pamatyti žaidžiant aukščiausiame lygyje.