Counter Strike 2

Pirmasis 2024-ųjų Baltijos šalių „Counter Strike 2“ čempionatas

Po Lietuvai sėkmingo pirmojo „Counter Strike 2“ čempionato Baltijos šalyse – šansas pakartoti triumfą. Bene didžiausias regiono turnyrų organizatorius, „GoExanimo“, organizuoja „MonsterLV Battle of Baltics 2024“ turnyrą su gyvai žaidžiamais finalais.

Keturios geriausios regiono komandos Vasario 24 dieną gyvai Rygoje turės šansą įrodyti, kad yra geriausi iš geriausių „Counter Strike 2“ žaidime Baltijos šalyse. Paskutinį čempionatą Rygoje nugalėjo Lietuvos ekipa „LT5“, finale nukovusi regiono geriausia komanda laikomą Estijos „sYnck“.

Geriausiai turnyre pasirodžiusios komandos gyvai iš Rygoje įsikūrusio „GoExanimo“ žaidimų kambario turės galimybę varžytis dėl 1500€ prizinio fondo. Pirmoji vieta namo parsiveš 750€, antroji – 450€, o trečioji ir ketvirtoji – po 150€.

Turnyrinė struktūra

Regioninės atrankos, organizuojamos atskirai kiekvienai šaliai (Lietuvai, Latvijai ir Estijai) įvyks Vasario 10-11 dienomis. Čia nugalėjusios komandos užsitikrins vietą gyvuose finaluose, o pralaimėjusios turės šansą į finalus patekti per paskutinio šanso atrankas.

Paskutinio šanso atrankos numatomos Vasario 17-18 dienomis. Visas atrankų etapas vyks nuotoliu, o svarbiausios kovos ir finalas bus transliuojamas „GoExanimo“ kanaluose „YouTube“ ir „Twitch“.

Turnyras yra visiškai nemokamas ir šį kartą jame gali dalyvauti visi Latvijos, Estijos ir Lietuvos piliečiai, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Išskirtinumas – tarp komandų negali būti užsienio žaidėjų (visa sudėtis privalo būti sudaryta iš Latvijos, Estijos ar Lietuvos žaidėjų).

Lietuvos atrankų registraciją rasite čia.
Paskutinio šanso atrankų registraciją rasite čia.