League of Legends

Po regioninės lygos fiasko „vilkai“ laikinai vėl su Lietuvos vėliava

Po suspenduotų dviejų žaidėjų, „Iron Wolves“ komanda rado kuo pakeisti abu žaidėjus artėjančioms dvejoms rungtynėms. Tai gerai visiems pažįstamas Saulius „Saulius“ Lukošius ir mažiau žinomas komandoms fanams Liutauras „Jenxas“ Macius. Žaidėjai jau spėjo pasirodyti prieš „GRP Esports“ komanda ir pasiekti pergalę.

Sausio 24 dieną, „League of Legends“ regioninė lygą Lenkijoje „Ultraliga“ pranešė, jog po susitikimo tarp „Iron Wolves“ ir „Team ESCA Gaming“, du pirmosios komandos žaidėjai buvo įtariami „match-fixing’u“ (liet. – parduotas žaidimas). Lyga nusprendė nubausti „jungle“ ir „mid“ rolėse pasirodžiusius Wen „kylin“ Zheng ir Shuai „Odin“ Wang dviejų žaidimų diskvalifikacija. Be to „Riot Games“ ir įmonė „Sportradar“ pradėjo tyrimą.

Kinus keičia lietuviai

Nors pergalę praėjusią savaitę komanda pasiekė prieš „ESCA“, po kinų suspendavimo, „vilkai“ gavo techninį pralaimėjimą prieš „devils.one“ komandą. To priežastis – negalėjimas rasti kuo pakeisti suspenduotus žaidėjus artėjančiam susitikimui, kuris turėjo įvykti sausio 24 dieną.

Šiai savaitę „WOLF“ pristatė du žaidėjus, kurie šią rungtynių savaitę padės komandai varžytis lygoje. Į „jungle“ rolę komanda pasikvietė 23-ių metų Liutaurą „Jenxą“ Macių, kuris paskutinį kartą atstovavo profesionaliai „Method2Madness“ antrojoje „Ultralygos“ divizijoje nuo 2022 metų sausio iki tų pačių metų gegužės mėnesio, su kuria pasiekė ketvirtą vietą. Įdomus faktas – „Jenxas“ ir „HeSSZero“ žaidė „Gentlemen’s Gaming“ komandoje.

Į „mid“ role sugrįžta, komandos buvęs bendrasavininkas, vienas geriausių „mid“ žaidėjų Lietuvoje – 26 metų Saulius „Saulius“ Lukošius.

Pirmasis žaidimas prieš „GRP Esports“

Sausio 30 dieną, „Iron Wolves“ susitiko su turnyrinės lentelės kaimynu, kadangi abi komandos į šį žaidimą įžengė su dvejomis pergalėmis ir dviem pralaimėjimais. „Vilkai“ į žaidimą žengė su „Gnar“, „Xin Zhao“, „Azir, „Kai’Sa“, „Rakan“ sudėtimi prieš „Jax“, „ViCorki“, „Xayah“ „Milio“ penketą.

Iron Wolves“ visą žaidimą laikė pranašumą ir vedami „Sauliaus“ 11 nužudymų, 2 mirčių ir prisidėjimo prie 7 priešininkų nužudymų, valdant „Shurima“ imperatorių „Azirą“, „WOLF“ šventė pergale. Pasak tiek „HeSSZero“ ir „Jenxo“ interviu lygos transliacijose lenkų ir anglų kalbomis, komandą turėjo tik vieną pasirengiamąjį žaidimą (angl. scrim), bet panašu, jog komandai užteko to, jog pasiektų pergale.

Saulius „Saulius“ Lukošius buvo pripažintas geriausiu mačo žaidėju / „Ultraliga“ „X“ paskyros nuotrauka

„HeSSZero“ apie komandos morale bei „Jenxo“ interviu

Po žaidimo interviu „HeSSZero“ paminėjo, jog žaidėjams patinka žaisti kartu bei komandos moralė yra aukštai. Interviu transliacijoje lenkų kalba davė ir tautietis „Jenxas“. Lietuvis džiaugiasi jog šis žaidimas buvo gerai sukontroliuota ir jam ir „Sauliui“ reikėjo prisitaikyti komandos. Žaidėjas minėjo, jog šis susitikimas atrodė gerai iš komandos pusės šis žaidimas ir jis dėl laimingas.

Verta paminėti, jog Liutauras į profesionalų žaidimą grįžo po dviejų metų pertraukos. Interviu įsibėgėjus žaidėjas buvo paklausta kaip šis reagavo į staigų pasiūlymą prisijungti prie komandos. Lietuvio atsakė, jog šis šiuo metų „užsiėmęs “gyvenime ir viską susiplanavęs.

Žaidėjas pridėjo, kad fanai buvo skeptiški dėl šio sprendimo, „Jenxas“ pats taip pat buvo tokios pačios nuomonės apie savo žaidimą lygoje. Šiandienos pasirodymas nuteikia tikrai gerai ir žiūrėkime toliau kaip ši situacija klostysis.

Dvikova prieš lygos „autsaiderius“

Sausio 31 dieną, trečiadienį, tęsis trečioji „Ultraliga“ savaitė, ir antrąją rungtynių dieną „WOLF“, kur „vilkai“ mes iššūkį paskutinėje vietoje su 1 pergale ir 4 pralaimėjimais esančiai „Back2TheGame“ komandai.

Verta paminėti, jog komanda sausio 30 dieną pasiekė savo pirmąją pergale prieš „Forsaken“ komanda. Ant popieriaus tai turėtų būti „Iron Wolves“ pergalė, bet žinant kiek laiko ši sudėtis turi pasiruošimui bei yra kartu, reikia tikėtis betkokio scenarijaus po „B2TG“ pirmosios pergalės. Mačo pradžia numatyta 19:00 Lietuvos laiku. Susitikimą galėsite stebėti per „PolsatGames“ kanalą lenkų kalba čia. Nenusiminkite, jeigu nesuprantate šios kalbos, lyga turi ir transliaciją anglų „Polsatgames2“ Twitch kanale, kurį rasite čia.

Karščiausias „Ultraligos“ naujienas sekite esportstop.lt portale!