Žaidimai

Pradeda aiškėti galima GTA 6 kaina: situaciją pakomentavo ir „Take-Two“ vadovas

Likus daugiau nei metams iki „Grand Theft Auto 6“ (GTA 6) išleidimo prasidėjusios kalbos dėl šio būsimos kainos pagaliau buvo pakomentuotos „Take-Two Interactive“ generalinio direktoriaus.

Jei nebus paskelbta kitaip, GTA 6 bus didžiausias žaidimas 2025 metais. Ilgai lauktas ir didžiulio populiarumo sulaukęs atviro pasaulio žaidimų serijos tęsinys mūsų rankas pasiekti turėtų 2025 metų rudenį.

Dar 2023 metais buvo kalbama, kad būsimas GTA žaidimas gali kainuoti ir 150 JAV dolerių (apie 138 eurus). Po ilgos tylos galiausiai tai pakomentavo ir „Take-Two“.

Gegužę vykusiame „Take-Two“ susitikime kompanijos generalinis direktorius Srauss’as Zelnickas buvo paklaustas apie GTA 6 ir visos studijos finansus. Atsakydamas į šį klausimą vadovas pabrėžė ir galimas kainas ateities žaidimams.

Strauss’as Zelnickas / „VentureBeat“ nuotr.

Kaip praneša „GameSpot“, S.Zelnickas minėjo, kad yra išleidžiama vis daugiau naujo turinio, kuriuo siekiama pateikti geriausią vertę bet kuriuo metu.

„Mūsų tikslas yra duoti daugiau vertės, nei ji kainuoja. Bet kuriuo metu, kai mes nustatome kainas, siekiame, kad ji tiktų mūsų vartotojams. Tokiu būdu bandome duoti daugiau turinio už mažesnę kainą. Toks yra mūsų tikslas“, – pabrėžė S.Zelnickas.

Nors tiksliai to ir nepasakė, yra aišku, kad S.Zelnickas tiki, kad GTA 6 kainuos daugiau, nei standartinės žaidimo kainos. Tiesa, ar žaidimas duos daugiau turinio, nei kainuos, liks spręsti vartotojams.

Take-Two“ buvo vieni pirmųjų, 2023 metais pakėlusių savo naujos generacijos žaidimų kainas. Neilgai trukus prie kainos kilimo prisijungė ir „Nintendo“, „Sony“ ir „Ubisoft“. Tiesa, S.Zelnickas pabrėžė, kad kompanija nesulaukė pasipriešinimo dėl kainų, todėl šiuo metu ir laikosi savo kainų politikos.

Laukiant GTA 6 išleidimo belieka stebėti, kiek kis naujausios generacijos žaidimų kainos, kadangi remiantis kompanijos vadovo komentaru į tai bus atsižvelgiama nustatant šio žaidimo kainą.