VALORANT

Prestižiniame „VALORANT Masters Shanghai“ turnyre nematysime tautiečio „MiniBoo“

Ispanijos ekipos „Team Heretics“ garbę ginantis Dominykas „MiniBoo“ Lukaševičius nedalyvaus „VALORANT Masters Shanghai“ turnyre. Ekipa lietuviui suteikė galimybę pailsėti nuo turnyrų po perdegimo ir didelio nuovargio ženklų šią savaitę.

Komandos pranešime teigiama, kad dar nuo paskutinių „VCT EMEA Stage One“ atkrintamųjų dienų „MiniBoo“ būklė negerėjo, todėl ekipa turėjo priimti sunkų, tačiau teisingą sprendimą ir laikinai pašalinti lietuvį iš pagrindinės sudėties. Kas „VALORANT Masters“ turnyrui užims lietuvio vietą – dar nėra aišku.

D.Lukaševičius šiuo metu turi vieną intensyviausių tvarkaraščių iš visų profesionalų. „Team Heretics“ treniruočių ir turnyrų tvarkaraštis užsipildė po „EMEA KickOff“ ir „Stage One“ etapų, kol tuo pačiu metu Ispanijos ekipa dalyvavo ir kitų dviejų tarptautinių turnyrų atrankose. 18-metis visą šį laikotarpį balansavo mokslus ir profesionalų žaidimą.

Poilsio problemos profesionaliame „VALORANT“ lygyje pastebėtos dar po 2023 metų sezono pabaigos. Maži tarpai poilsiui po turnyrų ir atrankų tokioms komandoms, kaip „Team Heretics“ yra pagrindinė perdėto nuovargio priežastis. Tiesa, poilsio komandos dar kol kas nesulauks – artimiausi tvarkaraščio pakeitimai numatomi tik 2025 metų sezonui. Tai patvirtino ir „VALORANT Esports“ vadovas Leo Faria.

Parašykite komentarą