Žaidimai

Pristatytas naujasis TFT setas, jame – susidūrimų mechanika

Naujasis „TeamFight Tactics“ (TFT) sezonas jau ne už kalnų. Nauji veikėjai, papildiniai (ang. augments), bruožai (ang. traits) pakeis nusistovėjusią šio sezono temą, o didžiausia naujove taps inovatyvi mechanika susidūrimai (ang. encounters).

Naujasis TFT, atnešantis naujus veikėjus ir mechanikas, vadinsis „pasakėčios iš rašalo“ (ang. inkborn fables). Kai šio sezono siurprizu tapo lyderių (ang. headliners) mechanika, naujo sezono siurprizas – susidūrimai: specialūs žaidimo veikėjai, pasirodantys kiekviename žaidime ir suteikiantys papildomą pranašumo ar įrangos žaidėjams, bei galintys užbaigti žaidimą čia ir dabar.

Kas yra šie susidūrimai?

Susidūrimai, tai atsitiktinai žaidime pasirodantys veikėjai, kurie pirmą kartą bus pristatyti naujame 11-ame sete. Jie gali pasirodyme bet kada – tiek paprastame žaidėjų susitikime, tiek karuselėje. Dėl šios priežasties kiekvienas žaidimas bus kitoks.

Kiekvienas žaidėjas susidurs su tuo pačiu veikėju. Šis veikėjas vienaip ar kitaip pakeis žaidimo eigą ir galimybes ar suteiks vieną iš dviejų pasirinkimų. Tai gali būti nuo Hwei suteikiamo laikino manekeno iki Neeko suteikiamo trumpalaikio trijų žvaigždučių vieno aukso vertės veikėjo.

Visai kitame šios mechanikos spektro gale – žaidimą keičiantys susidūrimai. Nuo Cho’Gath „suvalgyto“ parduotuvės lango už papildomą įrangą iki Kayn’o priverstinio žaidimo užbaigimo 5-4 etapo pabaigoje.

Viename žaidime galimi daugiausiai 5 susidūrimai. Kayn’o pasirodymo atveju pirmasis susidūrimas nutiktų 1-1 etape, kad žaidėjai žinotų koks bus žaidimo tempas ir kas jų lauke vėliau.

Setą bus galima išbandyti privačiuose „League of Legends“ testavimo serveriuose (PBE). Planuojama, kad PBE šis pasirodys kovo 6-ą dieną. Į pagrindinius serverius naujasis žaidimo sezonas atvyksta kovo 21-ą dieną.