Žaidimai

Rijade prasidėjo 60 milijonų nešantis „Esports World Cup“

Ilgą laiką reklamuota didžiausia pasaulio esporto taurė Rijade (Saudo Arabija) galiausiai pradeda savo 8 savaičių maratoną. Saudo Arabijos širdyje geriausių esporto žaidimų ekipos kausis dėl savo dalies iš 60 milijonų dolerių prizinio fondo.

Net 18-oje žaidimų vykstantis čempionatas esporto fanams tikrai neduos pailsėti. Intensyvios kovos vyks „Counter Strike 2“, „League of Legends“, „Call of Duty“, „DOTA 2“, „StarCraft II“, „Rennsport“ ir daugybėje kitų žaidimų. Jau šią savaitę prasidės ir užsibaigs pirmasis čempionatas „League of Legends“ žaidime.

Visą renginį valdantis „Esports World Cup Foundation“ sukūrė įspūdingą atidarymo ceremoniją. Net ir kylant klausimų dėl visos taurės ir jos organizatorių iš Saudo Arabijos, nekyla abejonių, kad šis festivalis įeis į esporto istoriją.

Tai visiškai naujas ir milžinišką prizinį fondą siūlantis turnyras Saudo Arabijoje, garantuojantis kovas tarp daugiau nei 1500 esportininkų atstovaujančių 400 komandų iš 100 pasaulio valstybių. Tai daugiausiai skirtingų žmonių grupių sutraukiantis esporto renginys visame pasaulyje, kuris leis dar geriau tobulinti pasaulio esporto infrastruktūrą.

Transliacija prasidėjo su didžiąją scena Rijade ir maskuotų šokėjų grupės pasirodymu. Įspūdingiausia – EWC trofėjaus pasirodymas tarp galybės fejerverkų ir didžiulės LED dronų vizualizacijos, nupiešiančios EWC logotipą virš visos Saudo Arabijos sostinės.

Pagrindinė festivalio scena Rijade / EWC nuotr.

Užkulisiuose būrys super-žvaigždžių sveikino esporto fanus iš viso pasaulio, pristatydami didžiausią metų esporto renginį. Dabar, per 8 savaites, paaiškės pirmą kartą organizuojamo festivalio čempionai.

Sekite svarbiausius EWC įvykius kartu su EsportsTop!

Parašykite komentarą