Counter Strike 2

Skiriasi „Bymo“ ir „Into The Breach“ keliai

Septynius mėnesius trukęs bendradarbiavimas tarp Didžiosios Britanijos organizacijos ir lietuvio pasiekė savo finišo tašką – nuspręsta bendrystę užbaigti. Tiek organizacija, tiek 20-metis Aurimas „Bymas“ Pipiras apie šį sprendimą pranešė savo „X“ profiliuose.

Sprendimas buvo priimtas po prasto pasirodymo pasaulio čempionato „PGL Major Copenhagen 2024“ europos RMR atrankose. Komanda kovojo dėl vieno iš 8-nių kelialapių į pirmąjį „Counter Strike 2“ pasaulio čempionatą.

Geriausi CS2 žaidėjai susitiks Danijos sostinėje, Kopenhagoje. Turnyras prasidės kovo 17 dieną ir tęsis iki kovo 31 dienos. Deja, „Into the Breach“ nelaimėjo nei vieno žaidimo ir baigė pasirodymą 0-3.

Aurimas „Bymas“ Pipiras / „HLTV“ nuotrauka

Pirmi du mačai – viename žemėlapyje. Deja, pirmas pralaimėjimas patirtas „Anubis“ žemėlapyje 13-3, legendinei Europos „G2“ komandai. Antrasis pralaimėjimas – skaudesnis. Rezultatu 13-1 „Mirage“ žemėlapyje buvo nusileista „BetBoom Team“ komanda. Lemiamoje kovoje iki 2 pergalių (angl. best-of-three), 1-2 teko nusileisti „3DMAX“ komandai iš Prancūzijos.

Organizacija nebenori „mix“ komandos, bei daugiau pokyčių sudėtyje

ITB“ savo „X“ paskyroje, paskelbė detalesnį pranešimą apie sudėties pokyčius ir tolimesnius planus. Komanda be lietuvio „ant suolo“ nusprendė pasodinti ir 21-erių prancūzą Kéviną „misutaaa“ Rabierą. Šis tapo gerai žinomas po 2 metų praleistų vilkint „Team Vitality“ komandos marškinėlius. Nuspręsta atsisakyti ir komandos trenerio, 21-erių portugalo Gustavo „Juve“ Alexandre, paslaugų.

Pasak vieno iš organizacijos įkūrėjų ir šios generaliniam direktoriui Samui Macedonio, vadovybė kalbasi su likusiais žaidėjais. Vis dėl to vienas dalykas yra aiškus – komandos tolimesnės sudėtis bus sudarytos iš vienos tautybės žaidėjų. Pranešime minima, jog tai gali būti pilna britiška sudėtis ar visiškas kitokios tautybės žaidėjai, tai dar nėra aišku, bet organizacija nebenori turėti „mišrios“ sudėties.

Komandos sudėtyje liko trys žaidėjai. Tai – 29-ių Karolis „rallen“ Rodowiczas, 27-ių olandas Joey „CRUC1AL“ Steuselas ir 26-ių britas Thomas „Thomas“ Uttingas. Sprendžiant iš pranešimo, likę žaidėjai taip pat nėra saugūs dėl savo ateities komandoje.

Lietuvio pranešimas ir situacija komandos viduje

Panevėžietis savo „X“ paskyroje pasidalino pranešimu, kad jo ir „ITB“ keliai išsiskyrė. Žaidėjas teigė, jog komandai neturėjus gerų rezultatų, organizacija neteko rėmėjų. Tai lėmė finansines problemas. Pats Aurimas jautė, kad šiam reikia pokyčių.

Lietuvis pridėjo, jog nebuvo laimingas šiuo periodu, kadangi komanda pastoviai turėjo ieškoti 5-to žaidėjo ir negalėjo turėti stabilios sudėties. Taip pat, 20-metis jaučia, kad gali žaisti geriau, nei turėjo tam galimybes. Komanda didžiąją laiko dalį, pasak jo, neturėjo didelės struktūros ar sistemos.

Dėl vieno dalyko „Bymas“ buvo laimingas – žmonės, kuriuos jis sutiko organizacijoje ir komandoje. Jis jautė, kad visi buvo kaip šeima su gera energija, bet deja komandai galiausiai sulipti nepavyko. Žaidėjas dėkojo „Into The Breach“ organizacijai už suteiktą galimybę ir palaikymą.

Pranešimo gale Aurimas pridėjo, jog ieškosi naujos komandos ir yra pasiruošęs žaisti bet kurioje rolėje. Taip pat yra pasiruošęs mokytis, pozicijos kurios bus prašomas. Jis vis dar yra motyvuotas ir tikisi greitai rasti naujus „namus“.