Counter Strike 2

Styko duoklė: savo CS2 lipdukų pajamomis pagerbs mirusius žaidėjus

2023 metais „VALORANT” ir „CS2” Esporto scenos liko šoke, po nelaimingų Karelo „Twisten” Ašenbrener’o ir Davido „cynic” Polster’io mirčių. Tai paskatino visą sceną daugiau kreipti dėmesio į savo ir kitų psichologinę sveikatą.

Po iškritimo iš pirmojo CS2 pasaulio čempionato, „Apeks” žaidėjas Martin „STYKO” Styk’as „X” paskyroje pranešė, kad 20% nuosavo uždarbio iš žaidimo lipdukų (angl. in-game stickers) bus paaukota. Pusę sumos slovakas suteiks „cynic” šeimai, o kita pusė bus paaukota „Twisten” šeimos įkurtai labdarai, siekiančiai suteikti paaugliams psichinę pagalbą.

Visi „Counter-Strike Major” turnyro dalyviai gauna savo autografinius lipdukus, kuriuos žaidėjai gali klijuoti ant žaidimo ginklų. Dalis šių lipdukų pajamų atitenka žaidėjui, kita dalis – „Valve”. Iš šių pinigų ir bus aukojama.

Gyvenime siekti trofėjų ir pergalių yra garbinga, tačiau tai niekada nėra lengvas kelias. Jaunų žaidėjų gerovė ir psichinė sveikata atidedama į šalį, kad jie galėtų siekti karjeros. Kartais tai atsigręžia priešinga linkme. O kai tai nutinka, būna per vėlu.

STYKO per „X”

STYKO” ragina norint prisidėti pasidalinti jo įrašu, pirkti lipdukus, arba aukoti tiesiai „Twisten” įkurtam fondui – tai galite daryti čia.