Žaidimai

SvarbeuseDariti CS:GO Cup. Ką ten pamatysime?

Jau rytoj vyks Simo “SvarbeuseDariti” Anužio organizuojamas Counter-Strike: Global Offensive turnyras. Keturios komandos iš baltijos šalių varžysis dėl 4000 eurų vertės prizų.

Kvalifikaciniai turnyrai, kurie vyko nuo rugsėjo 4-os iki 8-os dienos, nulėmė paskutines tris komandas dalyvaujančias turnyre. Lietuvos favoritai “SD-Invicta” gavo tiesioginį pakvietimą į renginį.

Turnyro šeimininkai “SD-Invicta” stengsis įrodyti savo jėgas, bandydami atsigauti po prasto “ESEA Advanced” sezono, kur jiems nepavyko patekti į atkrintamąsias varžybas. Naujasis žaidėjas Armandas “maty” Kneita turėtų sužibėti. Prisijungęs vos prieš dvi savaites, jį jau galima rasti lentelės viršuje kone kiekviename “SD-Invicta” mače. Albinas “tooi” Šeputis, komandos lyderis neslepia savo pasitikėjimo komanda bei savimi. Jo nuomone, „SD-Invicta” parodys įspūdingą pasirodymą, na ir kaip pats tooi teigė, nustebins visus savo žaidimu. Ar jiems pavyks išplėšti pergalę savo gimtojoje teritorijoje yra tik laiko klausimas.

Grindas”, antroji ekipa kuriems sėkmingai pavyko patekti į turnyrą, atvyksta stipriai pasiruošę. Užbaigę savo “ESEA Open” sezoną su vienuolika laimėjimu ir vos vienu pralaimėjimu, komanda yra pasiryžusi iškovoti pergales šiame turnyre. Matas “MAGILA” Magila mano, kad komandos narys Ugnius “Beržius” Kavaliauskas gali visus nustebinti, ir ragina žiūrovus jį stebėti. Taip pat pabrėžia, kad komanda daug laiko leidžia kartu, ir prieš turnyrą jaučiasi užtikrintai.

Trečioji ekipa “kyoto”, yra vienintelė komanda, kuri pateko į finalinį etapą ne vien su Lietuvos žaidėjais. Pakviesdami pagalbos iš Latvijos bei Ukrainos, ši komanda sieks įrodyti savo vertę. Nors ir ekipa kvalifikaciniuose turnyruose dalyvavo su slovėnijos žaidėju Jan “jkXy” Kornečnik, šiam negalėjus atvykti į turnyrą laiku, komanda pakvietė lietuvį Marių “CagXD” Michailov kaip atsarginį žaidėją. Ukrainietis Zahar “Polbandana” Siledchik, panašiai kaip ir su kitomis ekipomis, neslepia pasitikėjimo savimi bei komanda. Taip pat tiki, kad “kyoto” trijulė, į kurią įeina pats “Polbandana”, bei lietuvis “md262” ir latvis Aleksandrs “imposony” Šenkarenko tikrai gali būti viena iš stipriausių turnyre.

Ketvirtoji komanda kuri dalyvaus finale yra komanda „Panama”. Nors jai ir nepavyko kvalifikacijų metu patekti į finalą, tačiau dėl to, kad „Levadia eLions” iš Estijos negalės dalyvauti finale, „Panama” užėmė jų vietą po to kai gavo kvietimą iš turnyro organizatorių. Šis sprendimas sukėlė diskusiją “Twitter” ar komanda tikrai nusipelnė žaisti finale. Kaip jiems seksis ir ką jie parodys finale, pamatysime jau šį šeštadienį Vilniuje, Olybet Fanų Zonoje prie baltojo tilto.

Finalų pradžioje pamatysime tris susitikimus. Pusfinaliuose išsiaiškinsime, kas žais finale.

Pusfinalio poros:

Pirmasis pusfinalis: Grindas vs Panama
Antrasis pusfinalis: SD-Invicta vs kyoto

Turnyre dalyvaujančios komandos bei jų sudėtys:

SD-Invicta
Linas „LeeN” Ališauskas
Vilius „tAk” Keserauskas
Ąžuolas „AwwEzz” Misevičius
Albinas „tooi” Šeputis
Armandas „maty” Kneita

Ričardas „Veeker” Vismantas (treneris)

Grindas
Ovidijus „Sidivo” Miliauskas
Rokas „BaGyZ” Kelpšas
Egidijus „fylzas” Žilis
Matas „MAGILA” Magila
Ugnius „Berzius” Kavaliauskas

Eimantas „melomaniak” (treneris)

Kyoto
Zahar „Polbandana” Siledchik
Aleksandrs „imposony” Šenkarenko
Marius „CagXD” Michailov
„md262”
„eimaNt”

Panama
Joris „REL” Zavadskis
Aleksandras „StreakeN” Kantminas
Marijus „slokkeR” Jazbutis
Arnas „Sterzig” Kavoliūnas
Matas „Maus” Ūsas

Norime priminti, kad renginys nemokamas. Jo metu vyks ne tik turnyro finalai, bet ir įvairių atlikėjų pasirodymai, bei pokalbiai su skirtingomis Lietuvos žaidimų pasaulio žvaigždėmis. Renginyje svečiuosis Omantas “Omantas” Jokubaitis, Žygaudas “DamagePlanas” Bubliauskas, Paulius Samoška bei kiti!

Renginyje alkaniems likti neleis OlyBet Sporto baras ir grilis. Nusimato įspūdinga šventė, kurios negali praleisti!