Counter Strike 2

TSM užbaigė savo daniškos komandos komplektavimą

Los Andžele įsikūrusi organizacija dar nesenai sugrįžo į „Counter Strike“ žaidimą ir jau dabar baigė daniškos ekipos komplektavimo darbus. Liepos 1 d. pranešta, kad prie ekipos jungiasi „acoR“, „Altekz“ ir „niko“.

Naujasis trejetukas prisijungs prie Valdemaro „⁠valde⁠“ Bjørn Vangså, Rasmuso „Zyphon⁠“ Nordfosso ir trenerio Allano „⁠Rejin⁠“ Peterseno, kurie prie ekipos prisijungė kiek ankščiau. Ši sudėtis pažymėta TSM sugrįžimu prie savo šaknų, kada 2015 metais Amerikos organizacija pasirašė Danijos ekipą, vėliau tapusia perėjusią į „Astralis“.

acoR“ prie ekipos jungiasi palikdamas „GamerLegion“, kur žaidė nuo 2022 metų galo. Ekipoje jis užims pagrindinio snaiperio poziciją. „GamerLegion“ ekipą danas paliko po Kopenhagos čempionato. „acoR“ buvo kertinis žmogus Paryžiuje vykusiame „BLAST Paris Major“ čempionate, kuomet „GamerLegion“ tapo vice-čempionais ir atsidūrė tarp 10-ies geriausių pasaulio komandų.

Altekz“ į ekipą jungiasi kaip laisvasis agentas. Paskutinė šio komanda – „Preasy“, esportą palikusi dar balandžio mėnesį. 20-metis yra gerai žinomas dėl savo pasirodymo su „Astralis“ 2023 metais, kuomet jis komandai padėjo patekti į „IEM Dallas“ atkrintamąsias.

Paskutinė TSM daniškos dėlionės dalis – „niko“. Kurį laiką poilsiavęs 26 metų žaidėjas dar balandžio mėnesį paliko „Sashi Esports“ ekipą ir laikinai žaidė už dabar lietuvių atstovaujamą „Grannys Knockers“ ekipą.

Nauja TSM sudėtis debiutuos „ESL Challenger League“ 48-ame Europos sezone. Kovos prasidės jau liepos 15 dieną.

Visa TSM sudėtis:

Allanas „⁠Rejin⁠“ Petersenas (treneris)
Valdemaras „⁠valde⁠“ Bjørn Vangså
Rasmusas „⁠Zyphon⁠“ Nordfossas
Frederikas „acoR⁠“ Gyldstrandas
Alexanderis „⁠Altekz⁠“ Givskovas
Nikolajus „⁠niko⁠“ Kristensenas