Counter Strike 2

„United21“ finale – kova su lietuvišku prieskoniu

Jau 12-tą sezoną vykstančiame „United21“ turnyro antrame divizione atėjo finalų metas. Čia į rimtą kovą stos Norvegijos „777 Esports“ su Eriku „MadeInRed“ Musniku ir Ukrainos „NaVi Youth“ su Džiugu „dziugss“ Steponavičiumi.

Iš viso šio turnyro antroje divizioje varžėsi trys lietuviai. Prie „MadeInRed“ ir „dziugss“ turnyre kovojo ir ką tik į sceną sugrįžęs „Sterzig“, atstovavęs „9INE Academy“ ekipą iš Lenkijos. Būtent šie nedalyvavę apatinės turnyrinės lentelės pusfinalyje iškrito iš turnyro užimdami 4-ąją vietą.

Mažiau scenai žinomas 20-metis „MadeInRed“ prie Norvegijos organizacijos prisijungė praėjusių metų gruodį. Oficialiai E.Musnikas žaidžia po Norvegijos vėliavą, tačiau yra kilęs iš Lietuvos.

Abi komandos grupių etape žaidė toje pačioje grupėje (D grupė). Visiškai grupių etape dominavę „777 Esports“ žaidėjai 2:0 rezultatu užbaigė grupių susitikimą, o tik finalo oponentams nusileidę „NaVi Youth“ iš grupių išėjo su 2:1 rezultatu.

Atkrintamųjų etape geriau sekėsi „dziugss“ ekipai. Šie pirmoje kovoje užtikrinai nugalėjo „Metizspor“ ir pusifinalyje nukalė „Preasy Rising“ ekipą. Kovoje dėl bilieto į finalą NaVi jaunimui reikėjo susitikti su Čekijos „Sinners Academy“ vaikinais, kuriuos sutriuškinus Ukrainos jaunimo komanda užsitikrino vietą finale.

Sunkiau sekėsi „MadeInRed“ komandai. Pirmame susitikime nusileidę „Apeks Rebels“ ekipai šie krito į apatinę turnyrinės lentelės dalį. Būtent joje užtikrinai nugalėjo „EPIC DUDES“ penketuką ir banguotai susidorojo su „Preasy Rising“. Apatinės lentelės pusfinalyje „777 Esports“ ekipai pasisiekė – šie sulaukė dovanos iš „Sterzig“ ir jo atstovaujamos ekipos ir tiesiai keliavo toliau. Kovoje dėl finalo šiem pavyko nugalėti „Sinners Academy“ (2:0).

Finalinė kova įvyks jau šiandien (penktadienį), 17:00. Nugalėjusi komanda kišenes papildys 2 tūkst. JAV dolerių ir užsitikrins vietą kito sezono pirmoje divizijoje. Čia žais tokių komandų, kaip „GamerLegion“, „Astralis“ akademijos, „DynamoEclot“, „Lilmix“, „Illuminar Gaming“ ir kiti.

Antra vieta kišenes pildys 1 tūkst. JAV dolerių prizu ir iškovos teisę turnyre dalyvauti ir kitą sezoną.