VALORANT

 • Prestižiniame „VALORANT Masters Shanghai“ turnyre nematysime tautiečio „MiniBoo“
  Ispanijos ekipos „Team Heretics“ garbę ginantis Dominykas „MiniBoo“ Lukaševičius nedalyvaus „VALORANT Masters Shanghai“ turnyre. Ekipa lietuviui suteikė galimybę pailsėti nuo turnyrų po perdegimo ir didelio nuovargio ženklų šią savaitę.
 • Pasibaigė pirmasis VALORANT EMEA Stage 1 ratas
  Šią savaitę prasidėjo Champions Tour 2024: EMEA Stage 1, kuriame dėl kelialapio į „Masters Shanghai” kovoja 11 geriausių Europos komandų. Tarp jų ir dvi komandos, atstovaujamos lietuvių. Įdomiausia tai, kad nė vienam iš 6 susitikimų neprireikė trečiojo žemėlapio.
 • GIANTX skelbia naują sudėtį
  Europiečių organizacija, pašalinus Žygimantą „nukkye“ Chmieliauską iš sudėties, skelbia jo pakeitimą Kovo 29 dieną britų-ispanų organizacija „GIANTX“ paskelbė, kad lietuvis Žygimantas „nukkye“ Chmieliauskas po vos daugiau kaip trijų mėnesių, toliau nebeliks komandos sudėtyje. Jo vietoje – buvęs „M3 Champions“ ir „KPI Gaming“ narys Semijonas „purp0“ Borčevas. 21-erių metų rusas geriausiai žinomas dėl savo 2022-jų metų sezono. Žaisdamas MENA (vidurio rytų ir šiaurės Afrikos) regioninėje VRL lygoje su „XPLDZ“ ekipa, žaidėjas turėjo aukščiausią reitingą iš visų žaidėjų. Nepaisant pasakiško pasirodymo, komandai nepavyko patekti į „VRL MENA“ finalus. Tais pačiais metais „purp0“ taip pat teko žaisti už „Acend“ spalvas kaip atsarginiam žaidėjui, …
 • GANDAI: Skiriasi „nukkye“ ir „GiantX“ keliai
  Permainų vėjai pradėjo keisti VALORANT profesionalių komandų sudėtis artėjant „VCT Masters: Madrid“ turnyrui. Vienas iš pokyčių – Žygimanto „nukkye“ Chmieliausko pasitraukimas iš „Giants Gaming“ ekipos. Apie tai praneša „Sheep Esports“ žurnalistai.
 • Čempioniškos „Evil Geniuses” komandos subyrėjimas VALORANT
  Besiruošiant už kelių dienų startuojančiam „VALORANT Champions Tour 2024”, labai stipriai 2023-iais metais pasirodžiusioje „Evil Geniuses” organizacijoje – kritimas gylyn.
 • „Carcass“ po dviejų metų palieka „G2 Esports“ komandą
  Lietuvio kelionė su „G2 Gozen“ merginų komanda – baigta. Gruodžio 14 dieną, 28 metų treneris Robertas „Carcass“ Mikuckis savo „X“ paskyroje pranešė, jog vis dar yra G2 komandos narys, bet yra atviras naujiems pasiūlymams. Tautietis komanda treniravo nuo 2021 metų lapkričio 12 dienos.
 • Lietuvos trispalvę „Apeks“ komandoje neš Tautvydas „Hype“ Paldavičius
  Visai neseniai organizacija Apeks pristatė visiškai naują VALORANT komandos sudėtį, kurioje galima išvysti ir Lietuvos trispalvę. Naujo VCT sezono belaukiant organizacija „Apeks“ įsivertinus savo praeito sezono rezultatus nusprendė iš pagrindų atnaujinti sudėtį. Pasak generalinio „Apeks“ direktoriaus Frederiko, iš VALORANT komandos visada buvo reikalaujama daug, o dažnai atrodė neįmanoma, kad komanda išpildys lūkesčius. Tačiau šiuo metu jis labai didžiuojasi, kad pavyko sukomplektuoti tokio kalibro komandą. Į komandą buvo pakviestas ir Tautvydas „Hype“ Paldavičius kuris spėjo sukaupti nemažai patirties žaisdamas „sentinel“ rolėje, už tokias komandas kaip „ROYALS“, „Rix.GG“, „Alliance“, „OG LDN UTD“ bei paskutinį kartą buvo matomas „WYLDE“ ekipoje su kuria pasiekė …
 • VALORANT bendruomenė „Reddit“ prabilo: norėtų labiausiai chaotiško žaidimo rėžimo
  Pasaulinė VALORANT bendruomenė „Reddit“ platformoje neretai kalba apie visų išleistų agentų atnaujinimus, jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Kaip panašu, ne maža bendruomenės dalis norėtų labai chaotiško rėžimo, kuris sugražintų stipriausias VALORANT agentų versijas.
 • Nauja VALORANT lyga Lietuvoje
  Kitą savaitgalį Lietuvoje išvysime atrankas į pirmąją Lietuvos VALORANT „Black Spike by ROG” lygą. 15min pristatoma lyga nėra pirmoji. Prieš tai Lietuvoje buvo sėkmingai organizuojama CS:GO „Amber Clutch – powered by HYPER X” lyga, taip pat ir League of Legends „OBSIDIAN by ROG” lyga. VALORANT lygoje dalyvaus 6 komandos, kurios bus išrinktos atrankų metu, o pati lyga susidarys iš 5 etapų, kurie vyks lapkričio 12 dieną, lapkričio 14 dieną, lapkričio 19 dieną, lapkričio 21 dieną bei lapkričio 26 dieną. Iš šešių komandų, keturios keliaus tolyn į pusfinalius, kurie vyks gruodžio 2-3 dienomis, o finalas vyks gyvai, gruodžio 10 dieną. Turnyro …
 • Naujas VALORANT veikėjas galės priversti žaidėją kovoti 1 prieš 1
  Šiandien buvo oficialiai pristatytas naujas žaidimo agentas – Iso. Kaip ir kiekvienas nematytas veikėjas žaidime, šis taip pat buvo išleistas su kinematografiniu vaizdo įrašu, kurį galite pamatyti čia. Po jo pristatymo taip pat paaiškėjo ir paties agento gebėjimai. Iso į žaidimą atneša daug naujų mechanikų, tokių kaip jo neperšaunama siena (C) ar nepažeidžiamumas vienai priešo atakai (E). „Riot Games” taip pat atskleidė, kad žaidime agentą galėsime pamatyti 7 Epizodo III Akte. Iso „C” yra judanti neperšaunama siena. Judėjimo būdu ji turi panašumų su Harbor „C” gebėjimu. Ši siena padės duelistui atlikti vieną iš svarbiausių jo funkcijų: sukurti vietos komandos įėjimui …