Žaidimai

Viena labiausiai mylimų anime serijų pasaulyje, Attack On Titan, turi dar vieną savo žaidimą

Lapkričio 5 d. savo finalą pasiekusi Japonų animacijos (ang. anime) serija „Attack On Titan“ net 10 metų džiugino žmones visame pasaulyje. Nuo paskutinės serijos praėjus tik kiek daugiau nei 20 dienų ši anime galiausiai sulaukė ir kelių žaidėjų rėžimą turinčio fanų žaidimo.

Sezono finalas / „Attack On Titan“ nuotr.

Hajime Isayama šedevras pasaulyje sulaukė ne tik komercinės sėkmės, bet ir kritikų pagyrų. Japonų komikso inscenizacija buvo bene viena sėkmingiausių, sugebėjusi prie televizijos ir kompiuterių ekranų prikaustyti galybes viso pasaulio žmonių.

Apie žmoniją, prie išnykimo ribos ir kovas su milžinais, vadinamais titanais, pasakojantis anime gerai žinomas, dėl savo įtempto veiksmo scenų. 10 metų (nuo 2013 metų) trukęs pagrindinio veikėjo Eren Yeager drama pasibaigė 2023 metų Lapkričio 5 d. Būtent po finalinės šio serialo serijos, „Attack On Titan“ trumpam dingo iš visų socialinių tinklų.

Pagrindiniai veikėjai / „Baltana“ nuotr.

Naujasis kelių žaidėjų rėžimo kūrinys

Galiausiai nuo finalo praėjus kiek daugiau nei 20 dienų, įspūdingasis serialas sulaukė ir naujo žaidimo. Tiesa, pats „Attack On Titan“ žaidimų sulaukia jau nuo 2013 metų, tačiau tai yra pirmasis fano sukurtas žaidimas, kuris remiasi anime inscenizavimu, o ne originaliuoju komiksu.

Žaidimų kūrėjas „Swammy“ visai ne senai pranešė apie savo sukurtą modernų „Attack On Titan“ žaidimą. Du metus trukęs kūrimo procesas yra išsaugotas „YouTube“ vaizdo įraše.

Kaip panašu, pats žaidimas remiasi bene įdomiausia „Attack On Titan“ mechanika: „ODM“ (ang. Omni-directional Mobility) įranga skirta titanų naikinimu. Tai atveria galimybes anime fanams smagiai praleisti vakarą būtent įsivaizduojant didžiulio populiarumo serialo scenas. Žinoma, kaip praneša pats kūrėjas, žaidimas yra skirtas žaisti su draugais.

Pats žaidimo kūrėjas pabrėžę, kad tai yra jo asmeninis projektas, kurį jis atliko savo laisvu laiku. Tačiau iš jo komercinės naudos „Swammy“ nesiekia – žaidimas yra visiškai nemokamas ir pasiekiamas kūrėjo studijos „Discord“ kanale čia.

Kaip panašu, bendruomenė šį kūrinį priėmė labai teigiamai. Vieni gailisi, kad apie tai nesužinojo ankščiau, kiti gyrė už atliktą darbą. Žinoma, kūrėjas akcentavo ir tai, kad šio kūrinio tikslas tikrai nėra konkuruoti su kitais „AoT“ žaidimais ir prašo, kad bendruomenė nebandytų kurti konkurencijos ten, kur jos nereikia.