Žaidimai

Vienas būsimo GTA 6 daiktas jau pasiekiamas „GTA Online“

Akyliausi „Grand Theft Auto Online“ žaidėjai galėjo pastebėti mažą dovanėlę, kurią šiems paliko žaidimo kūrėjai. Naujausiame žaidimo atnaujinime buvo pridėta maža detalė iš GTA 6.

GTA Online“ visai neseniai gavo „Bottom Dollar Bounties“ atnaujinimą. Nors žaidimo bendruomenė šį atnaujinimą ir kritikavo dėl nuobodumo, kas leido įsitikinti, kad „Rockstar Games“ tikrai daug dirba prie GTA 6 paleidimo.

„Bottom Dollar Bounties“ atnaujinimas / „Rockstar Games“ nuotr.

Patys žaidimo kūrėjai yra gerai žinomi, dėl žaidime įdedamų paslapčių (ang. Easter Eggs), su naujausiu fanų įtikinimu, kad vienas pagrindinių GTA 5 veikėjų Maiklas sugrįš naujausiame žaidime. Dabar atrodo buvo duota ir paliesti patį laukiamą GTA.

Pirmiausia „Reddit“ vartotojo „DogWifDreads“ pastebėta nauja kosmetinė detalė iš šio atnaujinimo yra paimta tiesiai iš GTA 6 anonso. Fanai šį pakabuką mato protagonistės Liucijos kadre, kai ji linksminasi virš „Vice City“ miesto.

Pats pakabukas žaidime vadinasi „Silver Layered Necklace“ ir yra viena iš daugelio kosmetinių naujovių šiame atnaujinime. Nors ji ir nėra įspūdinga, kaip nauji ginklai ar automobiliai, tačiau naujausio GTA detalė fanams sukėlė tikrai nemenkai džiaugsmo.

„Man patinka, kad gauname mažą kąsnelį žaidimo“, – sakė vienas vartotojas. „Pradėjau galvoti ar kiti drabužiai ateinantys su DLC nebus iš GTA 6“, – pridėjo kitas.

Panašu, kad galime gauti įvairių siurprizų „Grand Theft Auto Online“ rėžime, o ypač artėjant metų pabaigai, kada yra tikimasi pamatyti antrąjį GTA 6 anonsą.