League of Legends

Vilkai atsinaujina – sugrįžo ilgametis „Iron Wolves“ žaidėjas

Lietuvos „League of Legends“ organizacija „Iron Wolves“ atnaujino savo komandos sudėtį. Apatinėje žemėlapio juostoje (ang. ADC) į vilkų gretas sugrįžo jau kartą ekipą atstovavęs Eimantas „Yashiro“ Šniukas. Apie tai pranešta oficialioje „Iron Wolves“ „Twitter“ paskyroje.

Vienerius metus vilkų garbę gynęs (pirmą kartą 2018 metų rugpjūtį, vėliau 2020 ir 2022 metais) lietuvis „Yashiro“ sugrįžta į savo šalies ekipą. Apatinėje žemėlapio juostoje žaidžiantis tautietis pakeis lenką Jakub „Syzyfek“ Barela.

„Iron Wolves“ publikacija / „Iron Wolves“ „Twitter“ įrašas

Paskutiniu metu Vokietijos „Prime“ lygos antroje divizijoje žaidęs lietuvis atstovavo „mYinsanity“ garbę. Deja, bet su šia ekipa daug ko pasiekti nepavyko. Reguliariame sezone užėmus 5 vietą su komanda pavyko prasibrauti į atkrintamąsias, tačiau čia kova ir baigėsi. Vokietijos organizacija sezoną baigė 4-oje vietoje.

Eimantas jau ne kartą yra atstovavęs „Iron Wolves“ organizaciją. Su šia tautiečiui dar 2022 metais pavyko patekti į „Ultraliga“ atkrintamąsias ir net iškovoti vietą „Ultraliga Super Punchar“ turnyre. „Yashiro“ taip pat su vilkais atstovavo Lietuvą ir „European Masters“ turnyre.

Su šiuo komandos papildymu vilkai vėl tampa lietuviška komanda, savo sudėtyje turinti net 3 Lietuvos atstovus. Tačiau, svarbu paminėti, kad žemėlapio miškų pozicijoje (ang. Jungler) žaidžiančiam Tomui „Jaunučiui“ Janaudžiui ir vidurinėje žemėlapio juostoje (ang. Mid Laner) žaidžiančiam Juliui „Zty“ Kursiui sutartys su „Iron Wolves“ baigiasi lapkričio pabaigoje.

Šiuo metu, dešimtame „Ultraliga“ sezone vilkai dalinasi 6 poziciją. Iki reguliaraus sezono pabaigos liko 11 dienų. Ar Eimantas „Yashiro“ Šniukas žais ir sekančiame „Ultraliga“ sezone viešai nėra skelbiama.

Naujoji „Iron Wolves“ sudėtis:

Pawel „HeSSZero“ Karwot – Viršutinė žemėlapio juosta (ang. Top Laner)
Tomas „Jaunutis“ Janaudžius – Žemėlapio miškų pozicija (ang. Jungler)
Julius „Zty“ Kursys – Vidurinė žemėlapio juosta (ang. Mid Laner)
Eimantas „Yashiro“ Šniukas – Apatinė žemėlapio juosta (ang. ADC)
Cenk „EliWood“ Parlak – Apatinės žemėlapio juostos padėjėjas (ang. Support)