League of Legends

Visiškai atsinaujinusiems vilkams teko pripažinti „Ultraliga“ čempionų pranašumą

Užtikrintą ir potencialo pilną „IronWolves“ (0/1) žaidimą užbaigė praėjusio sezono čempionai „Anonymo Esports“ (1/0). Puikų debiutą Europoje demonstravo svečiai iš Kinijos – „kylin“ ir „odin“.

Dar pirmadienį pristatę savo naują sudėti, Lietuvos „IronWolves“ jau antradienį stojo į pirmąją „Ultraliga“ reguliaraus sezono kovą. Pasipildę mistiškaisiais žaidėjais iš Kinijos, vilkai deja bet nesėkmingai užbaigė čempionų egzaminą.

Sunkiai prasidėjusi kova iš „IronWolves“ greitai buvo atstatyta. Per pirmas penkias minutes klaida iš „Support“ pozicijoje žaidžiančio „Endz“ sukūrė žaidybinį deficitą, o du pagalbos bandymai iš „Kylin“ sėkmės neatnešė, tačiau padėjo sugrąžinti balansą žemėlapio apačioje.

Įspūdingą žaidimą demonstravę vidurio ir džiunglių pozicijų žaidėjai iš Kinijos – „Kylin“ ir „Odin“, siekė išplėšti pergalę komandai, tačiau jų dviejų solidaus indėlio neužteko. „Anonymo Esports“ parodė stabiliai išsilaikiusios komandos pranašumą ir sunkiai, bet užtikrintai kovą paliko pergalingai. Pergalę užtikrino įstabiai Lenkijos gretose žaidęs „Roison“

Žaidimo eiga

11 minutę – sėkmingas džiunglių perėmimas žemėlapio viršuje leido „HessZero“ užsitikrinti viršutinės linijos pranašumą, tačiau „Anonymo Esports“ vidurio linijos žaidėjas „Roison“ išlygina rezultatą sėkmingu „Ruf“ nužudymu apačioje.

Žaidimą išlygino sėkmingas „IronWolves“ manevras žemėlapio apačioje, komandos pagalba nužudant „Anonymo“ pagalbinį žaidėją ”Czypsy“. Vos po minutės – situacija pasikartoja. Iš viršaus atvykęs „HessZero“ padeda vilkams susikurti žemėlapio apačios pranašumą.

21 minutę – pirmasis komandų susidūrimas greta barono. Nors pradžioje vilkai kontroliavo spaudimą, deja, bet atstumo pranašumas leido „Anonymo“ pasiekti du nužudymus ir išlyginti esamą rezultatą. Barono bandymas Lenkijos ekipai nebuvo sėkmingas – jį sustabdę vilkai vėl sulėtino žaidimo tempą.

25 minutę – „Anonymo“ nukreipdami „IW“ žaidėjų dėmesį slapta nuima baroną ir įgauna pranašumą. Tai priverčia vilkus trauktis link savo bazės, tačiau sėkmingas „Odin“ puolimas agresyviai pakeičia žaidimo tempą. „IronWolves“ nuima keturis „Anonymo“ žaidėjus ir sugrąžina žaidimą į savo rankas.

30 minutę – per ilgai prie drakono užsibuvę vilkai praranda pirmą bazės bokštelį ir „Anonymo“ patenka į vilkų namus, tačiau greitai yra priversti taktiškai atsitraukti.

33 minutė – komandų kova prie barono dėl žaidimo pranašumo. Puikiai pradėję vilkai įgauna dviejų žaidėjų pranašumą, tačiau perspaudžia puolimą ir praranda 4 žaidėjus, bei baroną. Tai – pirmoji „Kylin“ ir „Odin“ mirtis žaidime.

35 minutę – didelę klaidą savo aikštėje padarę „IronWolves“ žaidėjai nesėkmingai užbaigia žaidimą ir nusileidžia praėjusio sezono čempionams.

Žaidėjų rezultatai (Nužudymai/Mirtys/Pagalba):

IronWolves“: „HessZero“ (0/3/7), „Kylin“ (3/2/5), „Odin“ (5/2/3), Ruf“ (2/3/2), „Endz“ (0/5/3).
Anonymo Esports“: „pr1me“ (4/3/4), „Afroboi“ (2/0/4), „Roison“ (7/1/5), „Neramin“ (2/2/3), „Czypsy“ (0/4/10).