Sportiniai žaidimai

Vizitas Bruklino „Nets“ esporto padalinyje – prestižinė lyga ir santykiai su akademine bendruomene

Vilniaus universiteto (VU) Verslo mokyklos dėstytojas Edgaras Abromavičius neseniai lankėsi Bruklino „Nets“ esporto padalinyje, kur turėjo galimybę susitikti su padalinio vadovu Ivanu Curtis. Šis vizitas atskleidė abipusį susidomėjimą NBA komandos vykdomais esporto projektais, taip pat pademonstravo esporto industrijos augimą ir svarbą šiuolaikinėje medijų rinkoje.

Per susitikimą, vienas iš „Nets“ esporto klubo vadovų aprodė dėstytojui esporto patalpas ir pristatė savo komandos sudėtį rungtyniaujančią NBA esporto lygoje. NBA 2K lyga yra prestižinis virtualaus krepšinio čempionatas, suburiantis geriausius esporto žaidėjus iš viso pasaulio varžytis virtualioje krepšinio scenoje. Šis projektas yra puikus pavyzdys, kaip tradiciniai sporto klubai plečia savo veiklą į esporto pasaulį, siekdami pasiekti naujas auditorijas ir išnaudoti skaitmeninės erdvės teikiamas galimybes.

Bruklino „Nets“ žaidimų studija / Edgaro Abromavičiaus nuotr.

Vizito metu buvo aptartos įvairios bendradarbiavimo galimybės tarp VU Verslo mokyklos ir Bruklino „Nets“ esporto padalinio. Šios diskusijos atvers naujas perspektyvas studentų mokymuisi ir praktikai, suteikdamos jiems galimybę iš arti susipažinti su esporto industrijos veikimu bei jos iššūkiais.

Esportas šiandien yra neatsiejama medijų rinkos dalis, kurio populiarumas ir įtaka tik auga. VU Verslo mokyklos dėstytojo Edgaro Abromavičiaus vizitas Bruklino „Nets“ esporto padalinyje yra svarbus žingsnis stiprinant bendradarbiavimą tarp akademinės bendruomenės ir esporto industrijos, kartu pabrėžiant šios srities svarbą šiuolaikiniam verslui ir medijoms.