Žaidimai

Žaidėjų širdis užkariavęs God of War jau kitą savaitę sulauks žaidimo plėtinio!

Dar 2005 metais prasidėjusi God of War žaidimų serija susilaukė milžiniško žaidėjų ir kritikų palaikymo. Praėjusiais metais išėjęs God of War: Ragnarök, tęsinys 2018 metų God of War, jau kitą savaitę turės naują plėtinį: Valhalla.

Metų žaidimų apdovanojimuose „The Game Awards“ kiekvienais metais netrūksta nuostabių žaidimų pristatymų. Šie metai – ne išimtis. Vos tik paskelbus kelias pirmąsias nominacijas, tarp jų ir elektroninio sporto, ir apdovanojus metų geriausią žaidimo aktorių, pamatėme didžiojo God of War žaidimo plėtinio anonsą.

Los Andželo „Peakcock“ arenoje buvę dalyviai reagavo taip, kaip ir būtų tikėtasi – jau išgirdusi pirmuosius God of War muzikinio takelio akordus, publika neslėpė džiaugsmo tam, kas bus pristatyta už akimirkos.

Karo Dievas Kratos / Stop-kadras

Naujas God of War: Raganarök Valhalla

Santa Monica Studios šedevras vėl kvies viso pasaulio aistruolius pasinerti į kitokią Kratos kelionę. Naujasis Valhalla plėtinys bus Kratos kelionės epilogas po paskutinio God Of War: Ragnarök. Visų svarbiausia – šis plėtinys, tai dovana žaidėjams. Jis bus visiškai nemokamas.

Kaip teigiama pranešime, nugalėjus Odiną ir išvykus Kratos sūnui Atreus , karo dievas atsidurs Valhalla pakrantėse, kur ners į asmeninio tobulėjimo kelionę. Čia Kratos teis pats save ir kartu susitiks su savo praeities demonais. Kaip atrodo – plėtinyje galėsime pamatyti ir pirmųjų God of War žaidimų veikėjų, tačiau ši informacija nėra patvirtinta.

Valhalla plėtinio momentas / Stop-kadras

Naujos ir papildytos funkcijos

Įdomus žaidimo aspektas – istorijos veikimo modelis. Veikėjas pasiners į Valhalla keliamus iššūkius, tačiau pralaimėjęs, viską pradės nuo pradžių. Kiekvienas bandymas vis labiau tobulins Kratos sugebėjimus, kadangi gauti resursai išliks, o pats žaidėjas tobulės, vis geriau suprasdamas naujų veikėjų atakas ir kaip jas įveikti.

Kitas įdomus aspektas – nors ir žaidėjai turės visiškai atrakintą įgūdžių medį (ang. Skill-tree) ir visus ginklus, Kratos turės naudotis skydu ir Spartos įniršio galia (ang. Spartan Rage). Progresuojant Valhalla regione žaidėjas turės galimybę pasirinkti laikinus statistikos patobulinimus, runų atakas bei kitas privilegijas. Dėl šios priežasties, kiekvienas bandymas bus kitoks, todėl reikės pasitelkti savo taktinio planavimo įgūdžius.

Žaidimo papildymas išeina jau Gruodžio 12 d. (Antradienis)