Žaidimai

25000 dolerių turnyre – lietuvių triumfas

Rugsėjo pradžioje prasidėjo OFK BGD Esports Series turnyras į kurį buvo pakviesta 10 komandų iš įvairių europos kampelių. Tai vienas iš -paskutinių Counter-Strike: Global Offensive versijos turnyrų kuriame dalyvavo ir žaidimo legendinis snaiperis – GuardiaN.

Turnyro formatas

Turnyras turėjo 2 kvalifikacinius etapus, o bendras turnyro prizinis fondas sudarė net 25000 dolerių. Vienas kvalifikacinis etapas buvo skirtas visos europos regionui, o kitas išskirtinai balkanų šalims. Į uždarus kvalifikacinius etapus buvo pakviestos ir SD Invicta bei Tautvydo Tabi Biliūno atstovaujama Anorthosis Esports.

Grupių etape buvo dvi dvigubo eliminavimo GSL grupės, kurių kiekvieną sudarė 4 komandos.
Pirmosios ir viršutinės (nugalėtojų lentelės) rungtynės buvo žaidžiamos iki vienos pergalės (Bo1), o eliminavimo ir finalų rungtynės žaidžiamos iki 2 pergalių (Bo3). Į atkrintamąsias pateko po dvi geriausias kiekvienos grupės komandas.

Atkrintamosiose varžybose buvo žaidžiama dvigubo eliminavimo sistema, o visos rungtynės žaidžiamos iki 2 pergalių (Bo3). Dvi geriausios komandos iš atkrintamųjų pateko į pagrindinį turnyrą.

Kvalifikacijose ne įtin gerai sekėsi ir Anorthosis Esports komandai, kurioje galima buvo išvysti ir jaunąjį talentą iš lietuvos – Tautvydą Tabi Biliūną. Po sunkios dvikovos prieš Apeks Rebels 16:10, bei įtemptos Bo3 serijos prieš SESTRI (2-1), Tautvydo komandai teko anksti pasitraukti iš turnyro.

Galutinės europos kvalifikacijos pozicijos

1. SD Invicta – vieta pagr. turnyre.
2. Apeks Rebels – vieta pagr. turnyre.

3-4 vietos:
Rhyno Esports
ex-Team 7AM

5-8 vietos:
SESTRI
Sashi Esport
Anorthosis Esports
Team Atlantic

Pagrindiniame turnyre komandos varžėsi dėl 25000 dolerių prizinio fondo dalies, o aukščiausias vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos įspūdingais piniginiais prizais. Tačiau kova turnyre, net žaidžiantiems veteranams tokiems kaip Cryptova atstovaujantis Ladislav GuardiaN Kovacs, buvo sunki. Buvusiam profesionalui teko pripažinti jaunesnių varžovų pranašumą.

Dabar jau 32 metų veteranas dar 2019 metais kartu su FaZe kėlęs taurę BLAST Pro Series: Miami turnyre, nesugebėjo pasipriešinti nei vienai OFK BGD Esports Series turnyro komandai.

Grupių lentelė / ekrano nuotr.

Tuo tarpu lietuvių numylėta SD Invicta ekipa atrodė nesunkiai susidorojo su kiekvienu turnyro varžovu ir finaliniame žaidime 2:0 palaužė serbų ex-iNation penketą, bei užsitikrino nekuklų prizinio fondo kasnį.

Turnyrinė lentelė / Ekrano nuotr.

Galutinės turnyro pozicijos

1 vieta: 12500$ SD Invicta
2 vieta: 7500$ ex-iNation
3 vieta: 2500$ For The Win Esports
4 vieta: 2500$ MOUZ NXT

5-8 vietos:
Websterz
Dynamo Eclot
RUBIK
Victory Zigzag

9-12 vietos:
MASONIC
Team Singularity
Sprout Academy
Apeks Rebels

13-16 vietos:
Cryptova
Partizan Esports
REDPack Esports
ThunderFlash