Žaidimai

AFTER PARTY Iškovojo vietą CEE 2022 ATKRINTAMOSIOSE

Pasibaigus įtemptoms ir siurprizų Lietuvos esporto fanams pateikusioms CEE 2022 nacionalinėms kvalifikacijoms paaiškėjo, kad šiais metais Lietuvos vardą atstovaus, visus nustebinusi After Party ekipa, bei GOATED penketukas.

Dvi Lietuvos komandos pastaruoju metu demonstruoja įtin stiprų žaidimą ir džiugina aukštais pasiekimais tiek vietinėje, tiek tarptautinėje scenoje.

Visų šalių nacionalinės rinktinės burtų keliu buvo paskirstytos į grupes (iš viso 8 grupės A-H) po 4 komandas iš kurių tik dvi užsitarnauja kelią į atkrintamąsias, kur bus išsiaiškinta, kas pasidalins $30.000 prizinį fondą.

Lietuvių komandos pateko į D (After Party) ir F (GOATED) grupes, kur jėgas jau išmėgino After Party komanda, kuri patyrusi vieną pralaimėjimą prieš ukrainiečių komandą okura rezultatu 9:16, sugebėjo atsitiesti ir iškovoti dvi pergales iš eilės. Pirmoji pergalė iškovota rezultatu 16:12 prieš komandą CRYPTO iš Serbijos, bei antroji pergalė prieš tą pačią Ukrainos komandą okura rezultatu 16:13, kas reiškia kelialapį į atkrintamąsias!

Na, o artimiausią sekmadienį (22 dieną) įvyks ir F grupės kovos, kur pamatysime ir GOATED penketuką!

Visas F grupės kovas galėsite matyti ir Lietuvius palaikyti oficialiame CEE twitch kanale.