Žaidimai

Aiškėja kur gali pakrypti 19 mečio Aurimo „Bymo“ Pipiro karjera

Neseniai pranešus, kad lietuvis Justinas „jL“ Lekavičius prisijungė prie vienos iš geriausių elektroninio sporto organizacijų „Natus Vincere“ pradėjo sklisti gandai, kad dar vienas lietuvis prisijungs prie vienos ar kitos aukščiausio lygio „Counter Strike: Global Offensive“ esporto komandos.

Kalbėdami apie dar vieną lietuvį, žinoma omenyje turime Aurimą „Bymas“ Pipirą. 19 metų lietuvis nuo 2023 metų vasario 2 dienos, neatstovauja jokiais komandai ir yra laisvasis agentas nuo to, kai ankščiau jo atstovauta komanda keitė savo sudėtį.

Žaidėjo tarptautinė profesionalo karjera prasidėjo, kai 2020 metų gegužės 25 dieną, žaidėjas prisijungė prie visai gerai žinomos „FaZe Clan“ komandos kaip „stand-in“ (angl. pavaduojantysis žaidėjas) . Nuo 2020 metų rugpjūčio 10 dienos atstovavo „MOUZ“ komandai ir 2022 metų rugpjūčio 26 dieną buvo pasodintas „ant suolo“. Žaidėjas oficialiai paliko komandą jau minėtą šių metų vasario 2 dieną.

Aurimas „Bymas“ Pipiras / „Bymas“ „Instagram“ nuotr.

Laisvo agento laikotarpis

Nors lietuvis nuo rugpjūčio 26 dienos nedalyvavo jokiuose turnyruose, 19-metis nenustojo žaisti „FACEIT“ platformoje ir panašu gaus savo šansą vėl pasirodyti „CSGO“ elektroninio sporto scenoje. Kartu, Aurimas kaip svečias dalyvavo įvairiuose Lietuvos esporto renginiuose kaip „InfoShow“ ar „SvarbeuseDariti Wingman Cup“ kaip žiūrovas.

Pasibaigus sezonui ir prasidėjus žaidėjų persikėlimų laikotarpiui, pradėjo ryškėti ir Aurimo keliai. „Bymas“ buvo užsiminęs, kad jungiasi prie naujos komandos apie kurią praneš artimiausiu laiku. Tuo tarpu savo laisvą laiką 19-metis transliavo ar net atostogavo užsienyje.

Panevėžiečiu susidomėjo organizacija iš Jungtinės Karalystės – „Into The Breach“. Ši komanda tapo labiau žinomą po paskutinio pasirodymo „BLAST.tv Paris Major 2023“ į kuri pateko per kvalifikacinį turnyrą bei tiesiai į pagrindinį „Legends“ etapą.

Po patekimo sekė geras rezultatas grupių etape 3-2 ir kova toliau „Champions“ atkrintamųjų etape. Deja čia britų organizacija baigė savo pasirodymą nusileisdami būsimiems čempionams „Team Vitality“ bei dalinosi 5-8 vietą su tokiomis komandos kaip „FaZe Clan“, „Monte“, „Team Liquid“.

Liepos 5 ir 8 dienomis „Into The Breach“ komanda atsisveikino su dviem žaidėjais Sebastian „volt“ Malos ir Cai „CYPHER“ Watson. Su du ėjimai parodė, jog lietuvio prisijungimas prie komandos yra realus.

Prieš „ITB“ susidomėjimą lietuvis buvo siejamas ir „Team SoloMid“ komanda, kuri siekia sugrįžti į „Counter Strike: Global Offensive“ elektroninio sporto sceną. Deja, šie gandai pasak „HLTV“ buvo paneigti liepos 6 dieną, po to kai prancūziškas elektroninio sporto puslapis 1pv.fr pranešė, jog „Bymas“ yra vienas iš žaidėjų kuris neprisijungs prie „TSM“ komandos.

Gandai ir teorijos

Po šios naujienos sekė ir lietuvio įrašas liepos 6 dieną asmeninėje „Twitter“ paskyroje patvirtinantis, jog 19 metis padėjo parašą ant sutarties su nauja komanda.

Liepos 9 dieną pradėjo sklistai gandai, jog „Bymas“ prisijungs prie „Into The Breach“, apie tai pranešė patikimas „CSGO“ perėjimų pranešėjas Vlad „harumi“ Radvilovič.

O štai liepos 12 dieną, oficialiame „Counter Strike: Global Offensive“ „Reddit“ polapyje įkeltas įrašas su nuotrauka, kurioje pavaizduota, jog „Bymas“ žaidžia kartu su dabartiniais „ITB“ žaidėjais ir Adam „NEOFRAG“ Zouhar, kuris šiuo metu yra pasodintas „ant suolo“ „OG“ komandoje.

Nuotrauka iš r/GlobalOffensive „Reddit“ polapio

Oficialioje „Into The Breach“ „Twitter“ paskyroje galime matyti nuorodų į naujai prisijungiančius žaidėjus, kurie visi veda prie fakto, kad „Bymas“ jungiasi prie „Into The Breach“. Prie šio fakto galime pridėti ir tai, kad toje pačioje paskyroje buvo paskelbtas ir vaizdo klipas kuriame kaip spėjama matomas Aurimas.

Galimai Aurimas „Bymas“ Pipiras / stop-kadras

Prie kelias dienas Aurimas savo „Instagram“ profilyje pasidalino įrašu, kad skrenda į Didžiąją Britaniją.

Kolkas jokių oficialių pranešimų apie perėjimą tiek iš minėtosios komandos, tiek iš žaidėjo nėra. Bet manau galime tikėtis žinių kelių dienų bėgyje.

Jeigu gandai pasitvirtins „Into The Breach“ sudėtis atrodys taip:

ThomasThomas Utting, Jungtinė Karalystė;
KarolrallenRadowicz, Lenkija;
Joey „⁠CRUC1AL⁠Stensel, Nyderlandai;
AurimasBymasPipiras, Lietuva;
AdamNEOFRAG Zouhar, Čekija;

Treneris: Gustavo ⁠Juve⁠Alexandre, Portugalija.