Counter Strike 2

Aiškus galutinis „BC.Game Esports“ sąstatas – priešakyje du gerai žinomi vardai

BC.Game“ baigė savo ekipos formavimą ir tvirtu žingsniu ruošiasi artėjančioms kovoms. Naujai sudėta ekipa turės net du gerai „Counter Strike“ fanams žinomus žaidėjus.

Galutinėje „BC.Game“ sudėtyje šiandieną buvo paskelbti du nauji žaidėjai: tai Jonas „Lekr0“ Olofssonas ir Luca „pr1metapz“ Voigtas. Šis dvejetas prisijungs prie jau ankščiau su komanda sutartį pasirašiusiais Ladislavu „GuardiaN“ Kovacs’iu, Guy’umi „anarkez“ Trachtmanu, Aleksandaru „CacaNito“ Kjulukoskiu ir Joeliu „joel“ Holmlundu.

Legendinis „Lekr0“ prie ekipos jungiasi palikdamas „Johnny Speeds“ sudėtį. Buvęs „GODSENT“, „Ninjas In Pyjamas“ ir „Fnatic“ žaidėjas dar ankščiau buvo tarp geriausiųjų pasaulyje, o paskutiniu metu su švedų ekipa kuria audras lokaliame lygmenyje.

Net ir su sėkminga istorija „Lekr0“ jau kuris laikas nepavyko įsitvirtinti profesionalioje rinkoje ir žaisti už atlyginimą, kas šiam kėlė nemenkai iššūkių, tad galimybė žaisti „BC.Game“ ekipoje atvers naujus klodus profesionalo karjeroje.

pr1metapz“ prie ekipos jungiasi palikdamas „5W“ ekipą, kurioje žaidė su kitu „BC.Game“ komandos nariu „joel“. Indijoje įkurta ekipa žlugo po mėnesio, dėl kaltinimų nemokant žaidėjams atlyginimų. Iki tol 23-jų vokietis atstovavo „BIG Academy“ ir kitas Vokietijos ekipas.

Pilna „BC.Game“ sudėtis:

Treneris – Ladislav „GuardiaN⁠“ Kovács
Kapitonas – Jonas „Lekr0⁠“ Olofsson
Snaiperis – Guy „⁠anarkez⁠“ Trachtman
Automatas – Aleksandar „CacaNito⁠“ Kjulukoski
Automatas – Joel „⁠joel⁠“ Holmlund
Parama – Luca „⁠pr1metapz⁠“ Voig
t