Žaidimai

Amber Clutch turnyro apžvalga

Kova dėl vietos finaliniame etape

Pasibaigus Amber Clutch trečiojo sezono reguliariajam etapui, paaiškėjo visos keturios finalininkų komandos.

Ne siurprizas, jog pirmoji komanda kuri užsitikrino vietą finaliniame etape yra LastWind Gaming. Nepaisant sunkių dvikovų su tokiais varžovais kaip Hyped Esports, GOATED ir EoN – LastWind Gaming pavyko dar kartą įrodyti, kodėl jie vis dar reitinguojami aukščiausioje esportstop reitingų vietoje. Nugalėdami visus savo oponentus ir nepalikdami vietos abejonėms LastWind Gaming kol kas, yra šio turnyro favoritai.

Amber Clutch S3 reguliaraus sezono turnyrinė lentelė

Antroji šio turnyro finalistė GOATED yra maišyta komanda (miksas – angl. k. mixed team) kuri nuo pat pradžių laikyta viena iš turnyro favoričių dėl to, kad ją sudaro aukšto kalibro žaidėjai tokie kaip MAD Lions komandą atstovaujantis Justinas jL Lekavičius, Berzerk komandą atstovaujantis Armandas maty Kneita bei ilgametę patirtį turintys žaidėjai: Sterzig, slokkeR bei spardaus. Užtikrintai žengę per savo oponentus GOATED po atkaklios kovos nusileido tik LastWind Gaming penketukui.

Trečiają vietą užsitikrino ne kas kita, o Hyped Esports šiuo metu vertinama kaip viena perspektyviausių lietuviškų komandų, ne tik dėl demonstruojamų gerų rezultatų, tačiau ir dėl to, kad komandos amžiaus vidurkis yra maždaug 16* metų. Kelionė į finalinį ketvertuką nebuvo lengva. Nepaisant įnirtingų varžybų Hyped Esports net tris kartus turėjo pripažinti varžovų pranašumą prieš LastWind Gaming, GOATED bei After Party ekipas. Tačiau iš klaidų pasimokę Hyped Esports sugebėjo palaužti EoN bei FreshBlood penketukus ir užsitikrinti vietą ketvertuke.

Ketvirtoji vieta atiteko komandai After Party kuri per sezoną demonstravo stiprų žaidimą, tačiau kaip ir Hyped Esports turėjo net tris pralaimėjimus iš kurių du prieš tuos pačius oponentus: LastWind Gaming bei GOATED penketukus. Tačiau didžiulę staigmeną pateikė FreshBlood ekipa, kuri sugebėjo patiesti After Party komandą rezultatu 2:0!

Finaliniame etape kovo 29 dieną mūsų laukia kvapą gniaužiančios kovos kurias galėsite tiesiogiai stebėti Esporto namų twitch kanale.