VALORANT

Ar VALORANT egzistavimui iškilo grėsmė?

VALORANT tapo vienu iš pagrindinių taktinių pirmojo asmens šaudyklių. Ilgainiui Riot Games šaudyklė pritraukė tiek profesionalių žaidėjų, tiek populiarių turinio kūrėjų, iš tokių žaidimų kaip CS:GO, Overwatch, Fortnite ir kitų. Atrodė, kad tai taps labiausiai dominuojančiu žaidimų FPS žanre.

Tačiau dabar Counter-Strike 2 įžengė į sceną ir daugelis populiarių transliuotojų bei profesionalų ėmė jį žaisti. Todėl natūraliai kyla klausimas – ar VALORANT egzistavimui iškilo grėsmė?

Valorant žaidėjų skaičius

Skaičiai nemeluoja, todėl naudokime statistiką, kurią žaidimas sukaupė per pastaruosius kelerius metus. Anot tracker.gg, žaidimo populiacija iš viso sudaro 9,56 milijonai žaidėjų. Vidutiniškai rugsėjo mėnesį žaidė 1121869 žaidėjų kasdien.

Per CS2 paleidimą VALORANT praėjusį mėnesį prarado maždaug 7% savo auditorijos. Taigi Counter-Strike 2 atsiradimas tikrai turėjo tam tikros įtakos žaidėjų skaičiui. Bet skaičiai nėra masiški, todėl drąsiai galima teigti, kad VALORANT auditorija išlaikė didžiausią išbandymą.

Valorant aktyvių paskyrų augimas

Kas padarė VALORANT tokį populiarų?

Riot Games šaudyklė prasidėjo kaip „Project A“, kuris vėliau susilaukė daug dėmesio, nes transliuotojai skubėjo jį išbandyti uždaros beta versijos metu. Turinio kūrėjai ir buvę CS profesionalai, tokie kaip TenZ stipriai pastūmėjo žaidimo populiarumą atvesdami savo auditoriją į naujai besiformuojančią ekosistemą.

Iki šios dienos žaidimo populiarumas yra gerokai didesnis nei tikėtasi iš pradžių. Ir ne veltui, nes net tokios populiarios asmenybės kaip Elonas Muskas buvo matomos per paskutinį VALORANT Champions 2023 renginį.

Taigi apibendrinant galima drąsiai teigti, kad VALORANT tikrai greitai nemirs, o galbūt pamatysime, kad jis taps dar populiaresnis, nes pasaulinė esporto scena ir toliau auga.

One thought on “Ar VALORANT egzistavimui iškilo grėsmė?

  • Neiškilo. Kasmet VALORANT’o žaidėjų skaičius bei susidomėjimas esportu tik auga.

Comments are closed.