Counter Strike 2

Atnaujintas „Counter Strike 2” – kas naujo ?

Šiandieną „Valve“ pristatė antrą atnaujinimų paketą laukiamam „Counter Strike 2“ atnaujinimui. Pakete įtrauktas atnaujintas „de_mirage“ bei pristatytas nauja apsipirkimo ir ginkluotės sistema.

Po ilgo laukimo galiausiai pristatytas antrasis „CS2“ atnaujinimų paketas žaidėjus nukelia į „de_mirage“ žemėlapy. Atnaujintame žemėlapyje matomi nemenki pokyčiai: su nauja dūminių granatų sistema nebėra įmanomas vienos pusės „smoke“ žemėlapio vidurio ir A bombavietės sujungime. Kartu atsirado galimybė šaudyti per ventiliacines angas nesunaikinant jų uždengimų (šaudant per matomus tarpus). Tai turėtų gerokai pakeisti žaidimą „Mirage“ žemėlapyje.

„de_mirage” bombavietė A / „Reddit” nuotr.

Pristatyta ir nauja ekipuotės sistema, kurioje žaidėjai galės pasirinkti 5 pistoletus, 5 „mid-tier“ lygio ginklus kaip „SMG‘s“ ar „Shotguns“, bei 5 automatus. Juos sudėti žaidėjai galės dar pagrindiniame meniu, o į žaidimą eiti tik su pasirinktais ginklai, neapkraunant apsipirkimo meniu nereikalinga ekipuote. Be to, pagaliau žaidėjai galės į žaidimą neštis tiek M4A4, tiek M4A1-S automatus, tad nebereiks rinktis su kuriuo norėsite žaisti dabar!

Ekipuotės meniu / Stop kadras

Prie atnaujintos ekipuotės sistemos atnaujintas ir apsipirkimo meniu. Tikriausiai visi spėjo pastebėti, kad šis meniu dabar atrodys labai panašiai, kaip atrodo „VALORANT“ meniu. Greta to, žaidėjai pagaliau galės sugrąžinti ginklą, kurį netyčia nusipirko. Tačiau prie šio meniu teks prirasti, kadangi rankinis apsipirkimas, bent pradžioje, turėtų būti kiek lėtesnis (kol ranka įpras spausti ten, kur reikia).

Apsipirkimo meniu / Stop kadras

Tai tik antrasis atnaujinimų paketas ir tik antrasis žemėlapis iš viso „Counter Strike“ arsenalo. Belieka eiti išbandyti atnaujintas sistemas ir laukti tolimesnių žinių apie „Counter Strike 2“ paleidimą. Žaidimo atnaujinimo išleidimas planuojamas jau šią vasarą.