Žaidimai

Counter-Strike gerbėjai džiaugiasi: netrukus pasirodys nauja Valve žaidimo versija su patobulintomis funkcijomis ir Source 2 varikliu

Žaidėjai ir esporto entuziastai, pasiruoškite nerti į mūšio lauką, nes ilgai lauktas Valve žaidimas Counter-Strike pagaliau bus atnaujintas. Su patobulinta matchmaking sistema, didesniu tickrate ir Source 2 varikliu, naujausia versija žada pasiūlyti įdomią ir įtraukią žaidimų patirtį, kurios gerbėjai nekantriai laukė.

Po ilgus metus trukusių gandų ir spėlionių atrodo, kad „Counter-Strike 2“ pagaliau pasirodė horizonte. CS:GO bendruomenė laukė naujos žaidimo versijos su Source 2 varikliu, o naujausi įvykiai rodo, kad laukimas netrukus gali baigtis. Oficiali CS:GO Twitter paskyra pakeitė reklamjuostę, o naujos NVIDIA tvarkyklės pristatė dviejų naujų vykdomųjų failų „csgos2.exe“ ir „cs2.exe“ palaikymą. Apie tai galite paskaityti Reddit.

Šaltiniai patvirtino, kad oficialiuose serveriuose bus 128 tickrate, kurio CS:GO bendruomenė laukė nuo pat žaidimo išleidimo pradžios, todėl tai bus stiprus atkirtis VALORANT žaidimui, kuris iškart pasiūlė tokius serverius. Sklinda gandai, kad žaidimą išbandė neįvardyta profesionalių žaidėjų grupė, atskraidinta į „Valve“ būstinę Sietle. Todėl manome, kad artimiausiu metu galima tikėtis ir daugiau informacijos, kuri gal būt nutekės iš pačių profesionalų.

Neaišku, ar „Counter-Strike 2“ pakeis CS:GO, ar egzistuos kartu su juo, o gal būt tai bus tiesiog žaidimo kodo atnaujinimas, per daug nekeičiant esamo žaidimo aspektų, „Valve“ dar nekomentavo šio klausimo, todėl nuspėti labai sunku. CS:GO esporto scenos ateitis taip pat neaiški, nes turnyrų organizatoriai turės priimti svarbius sprendimus susijusius su žaidimo atnaujinimu.

Apskritai, „Counter-Strike“ franšizė išlieka viena iš svarbiausių ir populiariausių esporto disciplinų visame pasaulyje, o „Counter-Strike 2“ išleidimas galimai tik dar labiau sustiprins bendruomenę ir apsunkins konkurentus, tokius kaip VALORANT.

Kaip ir su kiekvienu atnaujinimu VALVE palieka daugiau klausimų nei atsakymų, tačiau aišku viena, jog senstant Counter-Strike: Global Offensive versijai, naujas Counter-Strike franšizės žaidimas ar bent jau didelis atnaujimimas, kuris iš esmės atnaujintų tiek žaidimo variklį, tiek patį žaidimą, yra kiek daugiau nei tikėtinas.