Counter Strike 2

Dar vienas lietuvis sulaukė šanso: „ryu“ jungiasi prie „Monte“

Kovo 18 dieną organizacija „Monte Esports“ pranešė savo „X“ paskyroje, jog savo CS2 sudėtyje atlieka pakitimus. Prie komandos jungiasi du akademinės komandos auklėtiniai – 19-metis lietuvis Gytis „ryu“ Glušauskas ir 20 metų Džekas „Gizmy“ von Spreckelsenas iš Jungtinės Karalystės.

Ukrainiečių organizacija šį sprendimą priėmė po to, kai abipusiu susitarimu komandą paliko vietos žaidėjas Viktoras „sdy“ Orudževas ir į „Astralis“ persikėlė talentingasis 21 metų danas Aleksandras „br0“ Bro. Pasak organizacijos vadovo Denyso „dance“ Jašnievo įrašo asmeninėje „X“ paskyroje, išbandžius įvairius žaidėjus bei kombinacijas, buvo nuspręsta pasirinkti dukterinės komandos duetą.

Lietuvio ir brito karjeros

19-mečio lietuvio karjeroje, tai didelis žingsnis. Prieš tai, nuo 2020 metų, jam teko atstovauti komandas, kaip „JoinTheForce“ iš Nyderlandų, „LastWind“ iš Lietuvos, kur žaidė kartu su Viliumi „tAk“ Keserausku, bei dvejose Belgijos organizacijose – „ LowLandLions“ ir „Genk“.

O štai britas atstovavo žymiai daugiau komandų, bet geriausiai jis žinomas už pasirodymus su „Viperio“ komanda. 20 metis padėjo komanda iškovoti galimybę varžytis dėl vietos į „BLAST Paris Major“, Europos RMR turnyre. Žaidėjas taip pat jau turėjo patirties su komanda, prieš oficialiai prie jos prisijungdamas. Jam laikinai teko padėti sudėčiai kovoje dėl patekimo į „PGL Major Copenhagen 2024“, viename iš dviejų europinių RMR turnyru. Paskutinė abiejų žaidėjų stotelė buvo „Monte Gen“ komanda, ieškantį talentingų jaunų žaidėjų, kurie kaip ir abu minėti žaidėjai, galbūt kažkada sulauks šanso prisijungti prie pagrindinės komandos.

Jaunasis CS2 talentas į šią žinia taip pat sureagavo „X“ tinkle. Lietuvis labai džiaugėsi suteiktu šansu bei nori įrodyti savo ir kitiems, jog jis nusipelno būti šiame lygyje.

Pirmieji rezultatai ir kitas pasirodymas

Naujieji žaidėjai jau spėjo debiutuoti su komanda „ESL Challenger Europe Season 47“ turnyre. Kovo 5 diena, serijos rezultatu 0:2 nusileista „SAW“ organizacijai iš Portugalijos ir kovo 13 dieną, po atkaklios kovos, nugalėta „PERA“ komanda iš Vengrijos. Trečiasis lygos susitikimas įvyks kovo 26 dieną, 21:00 valandą, prieš „System5“ komanda.

Monte Esports“ sudėtis po pakeitimų atrodo štai taip:


Volodymyras „⁠Woro2k⁠“ Veletniukas, Ukraina;

Sergijus „⁠DemQQDemčenko, Ukraina;

SimonaskRaSnaLMrozekas, Lenkija;

Gytis⁠ryu⁠Glušauskas, Lietuva;

Džekas „⁠Gizmy⁠“ von Spreckelsenas, Jungtinė Karalystė;

Komandos treneris: Sergijuslmbt⁠“ Bežanovas, Ukraina.