Counter Strike 2

Didžiausiame vasaros esporto festivalyje – ir Lietuvos vėliava

Pasaulio „Counter Strike: Global Offensive“ čempionato pusfinaliuose Paryžiuje žaidęs lietuvis Justinas „jL“ Lekavičius, kartu su savo komanda „Apeks“ dar kartą galės siekti įrodyti esą geriausi pasaulyje.

Didžiausiame vasaros elektroninio sporto festivalyje „Gamers8“ kuris šiemet bus organizuojamas Saudo Arabijos sostinėje Riade, pamatysime įvairiausių elektroninio sporto žaidimų čempionatų, o geriausi žaidėjai per visus žaidimus pasidalins net 45 milijonus dolerių!

Mažesnę (1 milijono) šio milžiniško prizinio fondo dalį atsikąs ir geriausi pasaulio CS:GO žaidėjai, tarp kurių ir Justino „jL“ Lekavičiaus atstovaujama „Apeks“ ekipa. Šie paskutiniu bilietu šiandieną buvo pakviesti į festivalį kartu su „BLASTtv“ pasaulio čempionato vice-čempionais „GamerLegion“.

Jau Rugpjūčio mėnesio viduryje Justinas kartu su savo komanda turės galimybę dar kartą įrodyti, kad yra verti geriausių pasaulyje vardo. Kartu į turnyrą yra pakviestos tokios žinomos komandos kaip „FaZe“, „FURIA“, „G2“, „Heroic“, „Cloud9“, pasaulio čempionai „Vitality“ ir kitos. Paskutinę vietą turnyre užims geriausiai paskutinio šanso atrankose pasirodžiusi komanda.

Laukia tikra esporto vasara, kadangi tiesiai po „Gamers8“ festivalio Justino laukia pasiruošimas ir kovos „ESL Pro League“ 18-tame sezone!

Kovas tiesiogiai stebėti galėsi „Gamers8“ „Twitch“ kanale: https://www.twitch.tv/gamers8_en