Žaidimai

Didžiausio metų turnyro „Blast Paris Major” tvarka: ką reikia žinoti ?

„BLAST” oficialiai paskelbė didžiausio metų CS:GO renginio „BLAST Paris Major” formatą ir datas. Šiemet turnyro organizatoriai suteikė gerokai mažiau progų patekti į regioninius „Major” reitingų turnyrus ir turėti galimybę patekti į didžiausią metų renginį.

Šiemet, kaip ir visada, atrankų procesas vyks dviem etapais: atvirose kvalifikacijose ir praėjus jas – uždarose. Jos turėtų įvykti vasario antroje pusėje. Pats RMR (ang. Regional Major Rating) turnyras turėtų vykti balandžio 3-12 dienomis.

Šiemet pirmą kartą turėsime tik vienas atviras kvalifikacijas į RMR. Tai padidins konkurencija ir pasunkins kelią patekti į sekantį, uždarų atrankų etapą. Visos atrankos yra suskirstytos regionams: Šiaurės ir Pietų Amerika turės atskiras atrankas. Iš čia, pro uždaras kvalifikacijas pateks po 7 komandas iš kiekvieno regiono.

Atrankos

Azijos ir Okeano regionas turės net keturias atrankas: Kinijos, Okeano, Vidurio rytų ir bendras Azijos. Kiekviena atranka turės po dvi vietas į RMR turnyrą.

Europos regionas bus labiausiai konkurencingas iš visų, kadangi čia atrankos nebus skirstomos regionais. Tačiau tai kartu yra ir vienintelis regionas, kuriame vyks dvi uždaros kvalifikacijos iš kurių galės patekti net po 16 komandų. Europos atrankos prasidės vasario 13-14 dienos. Uždaros atrankos vasario 15-19 dienomis.

Kiekvienas regionas (išskyrus Azijos) turi kviestines komandas, kurios „ESL Rio Major” metu pateko į „Challengers” etapą. Iš Europos regiono tai pasiekė net 17 komandų. Amerikos – dvi. Bendrai į Europos regiono RMR patenka 17 komandų, iš jų septynios geriausios kovą „Major” pradės legendų etape (Finalinis etapas).

Detalesnį paaiškinimą galite pažiūrėti čia:

Į uždaras kvalifikacijas bus kviečiamos komandos pagal „Valve” reitingą: 16 iš Europos, 8 iš Pietų Amerikos, 8 iš Šiaurės Amerikos ir po 4 iš Azijos, Okeanijos, Kinijos ir vidurio rytų).

Komandos pagal reitingą bus kviečiamos pagal jų poziciją Vasario 12 dieną. Visų komandų dabartines pozicijas galite pamatyti čia:

Europa
Amerika
Azija

Artėjant didžiausiam metų turnyrui įtampa tik auga. Laukia įspūdinga kova tarp geriausių pasaulyje, siekiančių tapti pasaulio čempionais ir gauti didžiausią kąsnį nuo 1.250.000$ prizinio fondo. Kiek Lietuvos ar Baltijos šalių komandų pamatysime atrankose – sužinosime jau netrukus.