Žaidimai

Prasideda lietuviškosios Esportal Baltics League grupės kovos.

Šiandien, Sausio 3 dieną, prasidėjo Švedijos turnyrų ir lygų organizatoriaus „Esportal” organizuojamos Baltijos lygos B grupės kovos. Būtent šioje grupėje dalyvauja ir trys lietuvių komandos: atvirąsias kvalifikacijas praėję „GRINDAS” ir pakvietimus gavusios „SD-Invicta” ir „7Reasons” komandos.

2022 metų antroje pusėje „Esportal” paskelbė apie naują jų padalinį: Esportal Baltics. Būtent jie ir pradėjo organizuoti du didelius renginius Baltijos šalims: „Esportal Baltic League” ir „Esportal Baltic Ladder”. Abu renginiai sulaukė didelio susidomėjimo iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos žaidėjų, kurie būrė komandas dalyvauti „Esportal Baltic League” atrankose ir savo įgūdžius rodė „Esportal Baltic Ladder” sistemoje.

Esportal Baltic League

Į „Esportal Baltic League„, kurį remia GamersPay, buvo pakviestos keturios komandos: Estijos ekipa „Levadia eLions”, latviai „MALCO” ir net dvi Lietuvos komandos: „SD-Invicta” ir „7Reasons„. Dėl galimybės konkuruoti tarp pakviestųjų vyko ir dvi atviros atrankos kuriose paaiškėjo kitos 4 ekipos, tarp jų ir lietuviai „GRINDAS”. Svarbu paminėti, kad visos kovos vyksta netradiciniu, Best of 2 (BO2) rėžimu. Esant serijos lygiosioms (1-1) nugalėtojas nusprendžiamas turų skirtumu (Round difference).

Lyga padalinta į dvi grupes: A ir B. A grupės kovos jau pasibaigė, jos vyko iki Kalėdų. Čia geriausiai pasirodė estai „Levadia eLions” ir latviai „MALCO„.

A grupės kovos

Po naujų metų prasideda B grupės kovos, kuriose susitinka visos trys Lietuvos ekipos. Dvi geriausios užsitikrina vietą antrajame sezone ir turi galimybę varžytis dėl 1000€ prizinio fondo.

Pirmoji kova jau šiandien 19:00!
SD-Invicta vs GRINDAS

Tiesiogiai stebėti ir palaikyti lietuviškų komandų galite ČIA

B grupės komandos:
7Reasons Esports
SD-Invicta
GRINDAS
ALIVE SPOT