Žaidimai

Esports Top Sezono apžvalga: 15 vieta reOs ᵖᴹᵖᴸᵀ ᵏᵒᵐᵉⁿᵗᵃʳᵃˢ

Prabėgus paskutiniam Counter-Strike: Global Offensive sezonui ir nenuilstamai artėjant Counter-Strike 2, galime pažvelgti kaip sekėsi lietuvos komandoms, kurios pakliuvo į mūsų reitingų penkioliktuką.

Top15 – reOs

reOs vardą buvo galima išvysti dar nuo 2006 metų, dominuojant CS: Source žaidimui. Global offesive versijoje „reOs“ vardą galima buvo išvysti jau nuo pirmųjų dienų, tiesa labiau mėgėjiško stiliaus komanda nuo pat pradžių koncetravosi į smagaus laiko praleidimą ir turinio kūrimą. Tiesa nepasisekus Amber Clutch kvalifikacijoje, komanda buvo aktyviausia ESEA lygoje.

ESEA S45

45-asis ESEA Open lygos sezonas „reOs“ komandai buvo sudėtingas. Sezonas buvo įtin nepalankus, ne tik dėl žaidėjų keitimų, tačiau ir treniruočių stokos. Su pralaimėjimais pradėję „reOs“ taip ir neužbaigė sezono.

Reos visada labiau buvo turinio „kontento” komanda tačiau šiame sezone jo pateikėme labai mažai. Dėl asmeninių priežasčių beveik viso sezono mačus praleidau. Dėl nesutarimų ir skirtingų vizijų viduryje ESEA sezono kai kurie žaidėjai paliko komandą ko pasekoje buvo nuspręsta užbaigti Open diviziją techniniais pralaimėjimais. Amber clutch atrankose taip pat nesulaukėme sekmės bet dėl žaidėjų formos ir treniruočių nebuvimo nebuvo jokių lūkesčių. Šnekant apie CS2, yra noras tęsti reOs ir transliuoti mačus ir pateikti linksmo ir įdomaus „voice comms/teamspeak” LIVE turinio ir pradžiuginti mažą bet ištikimą mūsų bendruomene.

Paulius Mineika pMpLT

Žemėlapiai

reOs“ rodė aiškią pirmenybę žemėlapiams de_inferno ir de_overpass. Tačiau šių žemėlapių dažnis jų rungtynėse nebuvo koreliuojamas su stipriu našumu, o tai rodė, kad komanda nuo pat pradžių turėjo stiprių problemų.

Žaidėjai

Statistiškai geriausias komandos žaidėjas Paulius palyginti su kitais pademonstravo agresyvų žaidimo stilių. Nepaisant daugybės pralaimėjimų, jam pavyko išlaikyti teigiamą KDA (žudymai, mirtys, asistavimai) 138-133-10. „Frags Per Round“ (FPR), atitinkamai 0,82, buvo didžiausios komandoje, o tai rodo reikšmingą jo indėlį į komandos pergales.

Verta paminėti ir Neimii, kuris parodė tam tikrą balansą ir tvirtumą taip pat išlaikydamas teigiamą KDA 128-113-14. Jo FPR 0,74 dar labiau pabrėžė jo nuoseklų pasirodymą viso sezono metu.

Komandos sudėtis

[player_list 5196]

Esporto pasaulyje kiekvienas pralaimėjimas gali būti atspirties taškas didesnės pergalės link. Su nekantrumu laukiame ką įdomaus „reOs“ atneš į Counter-Strike 2!