VALORANT

„G2 Gozen” Pasaulio moterų VALORANT čempionės!

Vėlyvą sekmadienio vakarą Berlyne vykusiame „VCT Game Changers” pasaulio čempionate sužibėjo lietuvio Roberto „Carcass” Mikuckio treniruojama „G2 Gozen” komanda. Būtent ši įsirašė į istoriją, kaip pirmoji „VALORANT” pasaulio moterų čempionato nugalėtoja ir $180.000 prizo savininkė.

„VALORANT” – tai ganėtinai naujas žaidimas elektroninio sporto tarpe. Pirmasis didelis „VALORANT” elektroninio sporto turnyras, organizuojamas pačių „Riot Games”, buvo suorganizuotas tik 2020 metų spalį. Tuo metu žinomas „First Strike” vardu, šis turnyras atvėrė galimybes viso pasaulio žaidėjams parodyti ką jie gali „VALORANT” žaidime.

Tik po metų pasirodė pirmoji moterų lyga pavadinimu „VCT Game Changers„. Būtent jos trijų sezonų iš eilės čempionais tapo Roberto „Carcass” Mikuckio treniruojama „G2 Gozen” komanda. Tačiau ne tai atvedė komandą į čempionų vietą. Šių metų „VCT Game Changers Series 3” lietuvio vedama komanda užėmė antrąją vietą, nusileisdami tarptautinei komandai „Guild X„. Tačiau tai nesustabdė „G2 Gozen„. Pirmojoje pasaulio čempionato kovoje Europos organizacijos „G2 Esports” auklėtinės lengvu rezultatu 2-0 (13:4, 13:7) nugalėjo Tailando gigantus „X10 Sapphire„.

„VCT Game Changers World Championship”

Viršutinės lentelės pusfinaliuose „G2 Gozen” susidūrė su antroje vietoje reitinguose esančia Jungtinių Amerikos Valstijų komanda „Cloud9 White„. Čia po įnirtingos kovos lietuvio treniruojama komanda sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 2-1 (7:13, 13:6, 13:3) ir užsitikrinti vietą viršutinės lentelės finale. Būtent čia „G2 Gozen” susidūrė su tikrai rimtu oponentu – „Team Liquid Brazil” ekipa. Po įnirtingos ir net pratęsimų pareikalavusios kovos, Roberto „Carcass” Mikuckio vadovaujama komanda sugebėjo nugalėti oponentus iš Brazilijos ir rezultatu 2-0 (14:12, 13:10) užsitikrinti vietą didžiajame finale.

„G2 Gozen”

Didžiajame finale „G2 Gozen” ekipa susitiko su oponentais iš Amerikos „Shopify Rebellion GC„. Tačiau didysis finalas klostėsi ne taip kaip būtų tikėtasi. Lietuvio stratego vedama komanda susitikimo pradžioje sunkiai atsilaikė Amerikiečių merginų spaudimui.

Geriausias iš 5 (BO5) žaidime pirmąsias dvi kovas nugalėjo „Shopify Rebellion GC” (13:9, 13:9). Tai paliko „G2 Gozen” ekipą ant pralaimėjimo slenksčio. Tačiau iš naujo užsikūrusi ugnis „G2 Gozen” merginų akyse sukūrė stebuklą. Trečiojoje kovoje lietuvio treniruojamos merginos nesunkiai susidorojo su savo oponentėmis iš Jungtinių Amerikos Valstijų rezultatu 13:3. Tą patį padarė iš ketvirtoje kovoje, kurią nugalėjo rezultatu 13:2. Galiausiai prasidėjo paskutinė ir lemiama turnyro kova. Užsikūrusios „G2 Gozen” merginos parodė, kodėl jos yra geriausios pasaulyje ir rezultatu 13:5 išplėšė pasaulio čempionų titulą.

Roberto „Carcass” Mikuckio vedama „G2 Gozen” ekipa įrodė visam pasauliui, kad yra geriausia iš geriausių ir finalinėje kovoje iš milžiniško deficito ir rizikos pralaimėti nugalėjo savo oponentus ir tapo Pasaulio moterų „VALORANT” čempionėmis!