Žaidimai

Gandai pasitvirtino: Justinas „jL“ Lekavičius – naujasis „Natus Vincere“ narys

Birželio 30 dieną, Lietuvos elektroninio sporto bendruomenę sudrebino didžiulė naujiena – Justinas „jL“ Lekavičius oficialiai pasirašė sutartį su Ukrainos ekipa „Natus Vincere“. Pora savaičių sklandę gandai apie lietuvio persikėlimą į vieną iš geriausiai atpažįstamų „Counter Strike: Global Offensive“ organizacijų šiandien tapo realybe.

Šuolį į vadinamąją „Counter Strike Global Offensive“ profesionalų sceną žaidėjas iš Kauno padarė po to, kai šiais metais išlaikė labai aukštą (1.13) reitingą „HLTV.org“ ir nors „BLAST.tv Paris Major 2023“ čempionate žaidėjo reitingas nukrito iki 0.94, Justinas su „Apeks“ komanda iš Norvegijos užėmė 3-4 vietą, pusfinalyje nusileisdami tik būsimiems čempionams, namų šeimininkams „Team Vitality“ iš Prancūzijos.

Nauji komandos draugai

Be lietuvio prie komandos prisijungia dar du nauji veidai. Pirmasis „Counter Strike: Global Offensive“ scenoje gerai žinomas kapitonas, 26 metų suomis Aleksi „Aleksib“ Virolainen, kuris savo kaip profesionalaus žaidėjo karjerą pradėjo dar 2015 metais.

Žaidėjas atsiskleidė „ENCE organizacijoje iš Suomijos, su kuria triumfavo „StarSeries & i-League CS:GO Season 6“ 2018 metais ir „BLAST Pro Series: Madrid 2019“ turnyre, bei sensacingai nužygiavo iki superfinalo „IEM XIII — Katowice Major 2019“ turnyre. Po šių pergalių, žaidėjas savo karjerą praleido tokiose žinomose komandose kaip „OGG2 Esports“ ir Ninjas in Pyjamas.

Antrasis žaidėjas – tai Mihai „iM“ Ivan iš Rumunijos, prieš perėjimą atstovavęs „GamerLegion komanda iš Vokietijos, su kuria Mihai pasiekė šių metų pasaulio čempionato finalą, bet kaip ir Justinas krito prieš „Team Vitality“ komandą, tačiau jau kovoje dėl čempiono titulo.

Rumunas kovoje dėl geriausio turnyro žaidėjo apdovanojimo liko antras „BLAST.tv Paris Major 2023“ turnyre surinkęs aukštą 1.35 reitingą.

Lietuvio pirmasis oficialus pasirodymas vilkint „Natus Vincere“ marškinėlius įvyks liepos 13-23 dienomis, „BLAST Premier Fall Groups 2023“ turnyre Kopenhagoje, kur „NaVi“ B grupėje varžysis su tokiomis organizacijomis kaip „BIG iš Vokietijos, „Astralis iš Danijos ir „Heroic“ iš Norvegijos.

Bet prieš tai „Natus Vincere“ kartu su vienu iš savo pagrindinių remėjų „GG.Bet“ surengs parodomąsias varžybas su pasaulio čempionais „Team Vitality“ renginyje pavadinimu „Match of Legends“, kuriame organizacija pristatys savo naująją komandos sudėtį.

Renginys įvyks liepos 8 dieną, 19:00 valandą Lietuvos laiku, jį bus galima stebėti oficialiame „Na’Vi“ Twitch kanale. Nuorodą galite rasti čia.

Naujoji „Natus Vincere sudėtis:

Oleksandrs1mpleKostyliev, Ukraina;
Valeriyb1tVakhovskiy, Ukraina;
Aleksi „⁠Aleksib⁠Virolainen, Suomija;
JustinasjL⁠“ Lekavičius, Lietuva;
MihaiiM⁠ Ivan, Rumunija;

Treneris: Andrey „⁠B1ad3⁠“ Gorodenskiy, Ukraina.