Counter Strike 2

Gandai: „s1mple“ padarius pertrauką jį pakeis „w0nderful“

Spalio 26 dieną „Natus Vincere“ savo puslapyje pasidalino žinia, jog vienas iš geriausių „Counter Strike“ žaidėjų Oleksandr „s1mple“ Kostyliev nusprendė padaryti pertrauką savo karjeroje. Panašu, jog jį gali pakeisti 18-metis Ihor „w0nderful“ Zhdanov.

Pirmajame CS2 gyvame turnyre Australijoje „IEM Sydney 2023“, „NAVI“ komandai ukrainietis padėti negalėjo ir jį sudėtyje pakeitė komandos treneris Andrey „B1ad3“ Gorodenskiy. Tada buvo daug spekuliacijų, kodėl „s1mple“ nepasirodė turnyre su komanda.

Vis dėl to buvo pranešta, jog ukrainietis negalėjo padėti komandai, kadangi palikęs Europą ir nuvykęs į Australiją negalėtų išvykti iš šalies. Pasak „Dexerto“ žurnalisto Luis Mira „X“ paskyroje paskelbtos žinutės, žaidėjas turėjo problemų su dokumentais, kurie leidžia jam būti Europoje, kol Ukrainoje vyksta karas.

Priežastys, dėl lyderio pertraukos

Po šio turnyro „NAVI“ paskelbė žinia, jog 7 metus atstovavęs komandos lyderis atsisėda „ ant suolo“. 26 metų žaidėjas savo „X“ paskyroje patvirtino informaciją ir išsiplėtė labiau, ką žaidėjas žada daryti toliau. Pranešimą išvertėme iš anglų kalbos.

Taigi kas toliau metas padaryti pertrauką kurios jau ilgai norėjau, bet tai tik viena pusė visos istorijos. Reikia susitvarkyti dokumentus ir pasirūpinti kitais žmonėmis mano gyvenime. Apie persikėlimą į kitą komandą: niekada apie tai nemąsčiau, bet būtų įdomu sulaukti pasiūlymų, gal „rifle“ pozicijoje, kadangi „awp“ neturi daug įtakos naujame žaidime. Kol dar niekas nėra aišku, aš tikiuosi jog palaikysite vaikinus ateinančiuose turnyruose #navination“.

Trumpai apie „w0nderful“

18 metis žaidėjas iš Ukrainos labiau pastebimas tapo po tai, kai prisijungė prie „Team Spirit“ komandos 2022 metų birželio 21 dieną, su šia komanda jam pavyko pasiekti „IEM Rio 2022“ Major turnyro ketvirfinalio etapą. Žaidėjas buvo pramintas „baby s1mple“ (liet. mažasis s1mple) Žaidėjas turėjo 1.20 reitingą šiame turnyre. Po daugiau nei metų pertraukos žaidėjas paliko organizaciją iš Serbijos ir prisijungė prie „Sprout“ organizacijos su kuria žaidėjas turi solidų 1,30 reitingą bei rugsėjo mėnesį triumfavo „European Pro League Season 10“ turnyre rugsėjo mėnesį.

Ihor „w0nderful“ Zhdanov / „Liquipedia“ nuotrauka

Jeigu gandai pasitvirtins naujoji „Natus Vincere“ sudėtis bus:

Ihor „w0nderful⁠“ Zhdanov, Ukraina;
Valeriyb1tVakhovskiy, Ukraina;
Aleksi „⁠Aleksib⁠Virolainen, Suomija;
JustinasjL⁠“ Lekavičius, Lietuva;
MihaiiM⁠ Ivan, Rumunija;

Treneris: Andrey „⁠B1ad3⁠“ Gorodenskiy, Ukraina.