Žaidimai

Gerokai ankščiau pasirodęs GTA 6 pristatymas jau kelia chaosą: žinome kada pasirodys žaidimas

Net 15 valandų ankščiau nei planuota išėjęs GTA 6 pristatymas sujudino visą žaidimų pasaulį. Jame aiškus žaidimo motyvas, pagrindiniai personažai ir vieta, kurio vyks visas veiksmas. Bene svarbiausia žinia – data, kada pasirodo GTA 6.

Labiausiai laukiamas dešimtmečio žaidimas pagaliau turi įsivaizduojamą formą. Net 15 valandų ankščiau nei planuota išėjęs GTA 6 žaidimo pristatymas sujudino visą žaidėjų pasaulį. Ir kaip jau buvo tikėtasi – pagrindinis žaidimo protagonistas – moteris Lucija.

Lucija žaidime / „Rockstar Games“ nuotr.

Kaip panašu, tikrai ne visa nutekinta informacija – teisinga. Tiek, kiek klausimų ir klaustukų sukėlė žaidimo nutekinama informacija dar iki pristatymo pasirodymo tik įrodo, kokio dydžio tai bus žaidimas. Ką žinome dabar – žaidimas turėtų vykti Majamio/Floridos regione, klasikiniame ir moderniame Vice City mieste.

Deja, bet pristatymas daug nieko neparodo: skambant Tom Petty muzikai pamatome būsimą žaidimo pasaulį, pagrindinius veikėjus (kurie kaip atrodo bus du – vyras su moterimi), Majamio/Floridos regiono aplinką, gyvūnus, chuliganus ir visą chaosą, kurį gausime žaidime. Kaip teigia Rockstar Games, tai bus labiausiai įtraukiantis žaidimas jų istorijoje.

Žaidimas pasirodys dar 2025 metais ant Playstation 5 ir Xbox Series X/S konsolių. Bloomberg teigimu, žaidimo motyvas bus tarsi Boni ir Klaido istorija.

Pajūrio veiklos / „Rockstar Games“ nuotr.

Kova su nutekinama informacija

Rockstar Games paviešino pristatymą daugiau nei puse paros ankščiau kaip teigiama todėl, kad internete jau pradėjo lysti šio pristatymo medžiagos. Dar šeštadienį pasirodė slapta informacija apie GTA 6 žaidimą, kuri kaip atrodo nebuvo iš piršto laužta. Žinoma, tai nėra oficiali priežasties versija ir kai ji bus tiksli – informaciją papildysime.

Žinoma, Rockstar Games jau kuris laikas kovoja su GTA 6 informacijos nutekinimu: dalis jos yra tikra, kita dalis – ne. Tačiau siekiant išlaikyti žaidimo integralumą, iš interneto beveik visada būna pašalinama visa informacija.